Warszawskie Targi Fantastyki – Back To School 2023

Po raz kolejny  Stolica zaprasza na Warszawskie Targi Fantastyki, które odbędą się pod hasłem – Back To School w dniach 16-17 września br.

Wydarzenie będzie miało  miejsce na terenie EXPO XXI Warszawa – Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe przy ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14.

Już 16-17 września 2023 zapraszamy do Centrum Targowo-Konferencyjnego EXPO XXI w Warszawie na najbardziej fantastyczne pożegnanie wakacji. Zanurz się w opowieściach, poznaj demonologię i mitologię, odkryj wyjątkowe książki i rękodzieło, a wszystko to inspirowane kulturą i wierzeniami Słowian 🧜🌾🌼 (o szczypcie magii nie zapominając ✨).
Na Targach czekać będzie na Was mnóstwo stoisk Fantastycznych Wystawców, niesamowita atmosfera oraz wiele spotkań autorskich (przygotowaliśmy kilka niespodzianek 😉).
Odwiedźcie nas i przekonajcie się, że fantastyka niejedno ma imię, a zanurzenie się w jej świat to fantastyczna przygoda!
Na każdego odwiedzającego Targi czekają spotkania z naszymi Fantastycznymi Gośćmi, niesamowita atmosfera oraz…
… nasi Fantastyczni Wystawcy, a u nich:
🍀 książki,
🍀 komiksy,
🍀 gadżety,
🍀 biżuteria,
🍀 kosmetyki,
🍀 zabawki,
🍀 ubrania,
🍀 akcesoria wszelkiego rodzaju i rozmiaru,
🍀 inne cuda z drewna, skóry, filcu, metalu, szkła i nie wiadomo czego jeszcze 🙂

 

 

Warszawskie Targi Fantastyki powstały w 2015 roku z myślą o ludziach, którzy kochają fantastykę we wszystkich jej odcieniach i przejawach. To setki fantastycznych stoisk z rękodziełem, książkami, grami bez prądu i innymi wyrobami.

 

 

 

 

Kategorie: Wydarzenia