Dzisiaj startuje 11.edycja SkierConu

Dzisiaj startuje 11.edycja SkierConu

Przegląd

Już dzisiaj w Skierniewicach rusza  SkierCon. Po 7 latach wydarzenie powraca w progi Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach. Budynek znajduje się w centrum miasta, więc szybko i łatwo dotrzecie do niego np. z dworca PKP – to zaledwie 10 minut pieszo.

Od 2013 roku miasto gromadzi na trzy dni fanów szeroko rozumianej fantastyki, nauki i słowiańszczyzny z całej Polski.SkierCon to konwent, łączący  wakacyjną fiestę oraz nowoczesne rozwiązania logistyczne i organizacyjne.

Wydarzenie organizujemy tak, abyśmy sami mogli się dobrze bawić, spotykać znakomitych gości, uczestniczyć w konkursach, turniejach planszówkowych i komputerowych. Miłe naszemu sercu jest to, że nasze wyobrażenia konwentu i nasze fantastyczne upodobania znajdują wielbicieli spoza grupy naszych Cechowiczów, a osoby, które uczestniczyły w poprzednich edycjach, z przyjemnością powracają w kolejnych latach.

Wśród gości tegorocznej imprezy są m.in.: Agnieszka Hałas, Grzegorz Wielgus, Radek Rak, Greg Gajek  i wielu innych.

Uczestnicy konwentu będą mogli odwiedzić stoiska wydawców mi.in: Wydawnictwa K2A, Wydawnictwa IX, czy stoisko Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla , na którym będzie można m.in. poczuć pokaźny ciężar statuetki.

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: SkierCon

O autorze