Katarzyna Kielecka, Trzykrotki

Przegląd

 

10 lipca ukaże się nakładem Wydawnictwa Szara Godzina powieść „Trzykrotki” pióra Katarzyny Kieleckiej, autorki bestsellerowych książek „Znajda”, „Gra w zielone”, „Ślady”, „Cytrusowy gaj” czy „Zapach cytrusów”.

Tytułowe Trzykrotki, czyli Kamilla, Aleksandra i Katarzyna, przyjaźnią się od czasów liceum i wspólnie marzą o wielkiej podróży. Wciąż czują się młode duchem i miewają szalone pomysły. Jedynie niekiedy przesadnie troszczą się o dzieci, które zdążyły dorosnąć.

W dniu sześćdziesiątych urodzin Kasiuli postanawiają zdobyć Kilimandżaro, lecz los płata im figla i zamiast do Afryki wyruszają kamperem przez Alpy na pełną wyzwań sekretną misję. Jak daleko się posuną, by doprowadzić ją do końca?

Pełna humoru nowa powieść Katarzyny Kieleckiej przenosi Czytelnika w niezwykle piękne zakątki Europy, daje wiele okazji do śmiechu, ponad wszystko jednak mówi o tym, jak cennym darem jest przyjaźń i jak nieprzewidywalna bywa miłość.

Edycja książki z dużym, wygodnym drukiem do czytania.

Katarzyna Kielecka z wykształcenia jest pedagogiem specjalnym. Pracuje w banku.  Debiutowała powieścią „Sedno życia” (2019), którego kontynuacja – „Piętno dzieciństwa” ukazała się w 2020 r. Rok później premierę miały „Pod tym samym niebem” oraz książka dla dzieci „Gieśki. Księga przygód”. W 2020 r. ukazały się kolejne powieści jej autorstwa: „Cytrusowy gaj” i ”Na tej samej ziemi”, w 2021 r. dwutomowa powieść „Ślady” i „Zapach cytrusów”, a w 2022 r.: „Gra w zielone” i „Znajda”.

Katarzyna Kielecka i Wydawnictwo Szara Godzina zapraszają do czytania książki „Trzykrotki”. Powieść będzie miała premierę w księgarniach stacjonarnych i internetowych 10 lipca 2023 r.

 

Kategorie: Literatura