Ashley Herring Blake, Delilah Green ma to gdzieś

Przegląd

„Delilah Green ma to gdzieś” Ashley Herring Blake to inteligentna i ekscytująca queerowa komedia romantyczna o podejmowaniu ryzyka i akceptowaniu miłości – ze wszystkimi jej komplikacjami.

NOMINACJA GOODREADS – NAJLEPSZY ROMANS ROKU 2022

Delilah Green jest zadowolona ze swojego życia w Nowym Jorku, gdzie jej kariera fotograficzna nabiera tempa, a jej łóżko nigdy nie jest puste. Przysięgła, że nigdy nie wróci do rodzinnego miasteczka, które kojarzy jej się wyłącznie z samotnym dzieciństwem. A jednak z okazji ślubu przyrodniej siostry przyjeżdża do Bright Falls ze szczerym postanowieniem, że długo tu nie zabawi. Niespodziewanie, gdy na jej drodze staje Claire Sutherland, Delilah uznaje, że wizyta w rodzinnych stronach może przynieść jej trochę rozrywki, a przy okazji pozwoli wyrównać rachunki.

Claire Sutherland samodzielnie wychowuje jedenastoletnią córkę, użera się ze swoim nieodpowiedzialnym eks i prowadzi księgarnię, ceniąc nad wszystko życie bez niespodzianek – takich, jak na przykład Delilah Green. Ale to się może zmienić… Chociaż znają się od lat, niewiele o sobie wiedzą – Delilah potrafi rozgrywać Claire, jakby miała w ręku instrukcję obsługi.

ISBN: 978-83-8265-356-4 / 9788382653564
Seria wydawnicza: Gorzka Czekolada
Przekład: Miłosz Urban
Wydawca: Media Rodzina
Format: 135 x 205 mm
Liczba stron: 416
Rodzaj oprawy: miękka
Data premiery: 14.06.2023

 

O AUTORCE

Ashley Herring Blake jest wielokrotnie nagradzaną pisarką i nauczycielką. Jest autorką sześciu powieści young adult, a także romansu dla dorosłych „Delilah Green ma to gdzieś”.

Ashley Herring Blake uwielbia kawę, koty, melancholijne piosenki i wesołe książki. Można ją znaleźć na Twitterze i Instagramie pod nazwą @ashleyhblake oraz w Internecie pod adresem www.ashleyherringblake.com. Mieszka wraz z rodziną na bardzo małej wyspie u wybrzeży Georgii.

Kategorie: Literatura