PLEBISCYT VIVELO BOOK AWARDS 2023

Wystartował plebiscyt VIVELO BOOK AWARDS, w ramach którego wydawcy mogą zgłaszać swoich kandydatów do 31 marca br.

Zgłoszenia przyjmowane są w kategoriach: literatura obyczajowa; literatura sensacyjna, kryminalna i thriller; literatura faktu oraz najlepsze tłumaczenie. Oprócz tego wybrani zostaną również laureaci w kategoriach: wydawca roku, najlepsza okładka oraz nowe technologie (ebook, audiobook i słuchowisko).

Wyróżnienia powędrują do szeroko rozumianych twórców literatury współczesnej, których prace zostaną najwyżej ocenione przez powołanych do jury ekspertów. Spośród wielu różnorodnych propozycji wybranych zostanie kilkanaście zasługujących na szczególną uwagę.

Gala VIVELO Book Awards 2023, na której nastąpi oficjalne wręczenie nagród, odbędzie się 18 maja br. w Hotelu Bellotto w Warszawie, w ramach Targów Książki i Mediów VIVELO.

Z pewnością czeka nas wiele emocjonujących momentów podczas tego wyjątkowego wydarzenia, które stawia na szeroką promocję literatury, w niełatwych dla kultury czasach.

Transmisję z uroczystości będzie można obejrzeć także w mediach społecznościowych, bowiem organizatorom zależy na szerokiej promocji najlepszych twórców i pozycji książkowych. Wydawcy, którzy chcą zgłosić swoich kandydatów w wybranych kategoriach, powinni dostarczyć wypełniony formularz w wersji elektronicznej, wraz z notką o tytule. Szczegóły, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin Plebiscytu dostępne są na stronie:
www.https://targivivelo.pl/bookawards2023/

Pierwsza edycja Plebiscytu zorganizowana została w ramach Targów Książki i Mediów VIVELO, które w dn. 18-21 odbędą się na PGE Narodowym. W tych dniach wielbiciele książki tradycyjnej spotkają się z fanami, nowymi technologiami audio i video. Szykuje się wyjątkowe wydarzenie dla wielbicieli kultury i poszukiwaczy  dobrej jakości rozrywki.

Wielkie święto książki i nowych mediów, okraszone będzie kilkudziesięcioma wydarzeniami dodatkowymi: pokazami i warsztatami, które odbędą się pod hasłem #ŁączyNasKsiążka.

 

 

 

Kategorie: Nagrody, Targi krajowe