Pierwsza premiera Wydawnictwa SZARA GODZINA w 2023 R.: POWRÓT BODYGUARDA

Przegląd

14 lutego, w same Walentynki, nakładem Wydawnictwa Szara Godzina ukaże się romans erotyczny „Powrót bodyguarda” Marty Maciejewskiej. Książka zamyka trylogię, w ramach której ukazały się „Sekret bodyguarda” i „Ucieczka bodyguarda”.

Romans z Theo zmienił uporządkowany świat Mikaeli Brown w niebezpieczną grę o życie. Kobieta musi wybrać pomiędzy dobrze prosperującym biznesem modowym i towarzystwem ludzi pławiących się w luksusie a nieokiełznanym mężczyzną ściganym przez demony przeszłości.

Kochankowie uciekają przed bezwzględnymi gangsterami i policją na grecką wyspę. Tu, otoczeni szumem Morza Śródziemnego, szukają chwili wytchnienia oraz sposobu na bezpieczny powrót do domu i oczyszczenie się z zarzutów. Równocześnie Theo snuje plan zemsty.

Czy Mikaela jest gotowa na zabójczą konfrontację? Czy tajemnice z przeszłości Theo i rosnące zagrożenie zniszczą ich miłość?
A może odbudują wzajemne zaufanie? Jak skończy się historia kobiety i mężczyzny, których połączyła namiętność silniejsza niż rozsądek i strach o życie?

Marta Maciejewska tuż po ukończeniu studiów uniwersyteckich założyła Szkołę Tańca Dance Art w Zielonej Górze. Przygodę z tańcem rozpoczęła dzieciństwie. Spełnienie znalazła w tańcu orientalnym. Taniec brzucha tańczy od ponad 10 lat i swoją pasją zaraża inne kobiety. Przez 3 lata razem z koleżankami prowadziła kanał na YouTube „Sprytne Babki”, który dziś obserwuje 450 tys. osób. Debiutowała romansem erotycznym „Sekret bodyguarda”. Następnie ukazała się jego kontynuacja „Ucieczka bodyguarda”. W 2022 r. miała premierę książka „1200 gramów szczęścia”, zainspirowana doświadczeniami autorki, matki przedwcześnie urodzonej córki

Wydawnictwo Szara Godzina i autorka powieści Marta Maciejewska zapraszają do czytania. Książka jest dostępna w internetowych i stacjonarnych księgarniach w całej Polsce.

Kategorie: Literatura