Wspólne stoisko niszowych wydawców na targach książki w Krakowie

Wspólne stoisko niszowych wydawców na targach książki w Krakowie

Przegląd

POLSKA IZBA KSIĄŻKI PRZYJMUJE ZGŁOSZENIA DO UDZIAŁU WE WSPÓLNYM STOISKU NISZOWYCH WYDAWCÓW NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH KSIĄŻKI W  KRAKOWIE

Szanowni Państwo, przyjmujemy zgłoszenia do udziału w stoisku Komitywa Niszowych Wydawców  na  MTK w Krakowie w dniach 27-30 października -stoisko o powierzchni 54 m kwadratowych dla 16 wystawców. Stoisko będzie finansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zgłoszenia mogą przesyłać wydawcy, którzy nie uczestniczą w  innym stoisku podczas targów książki w Krakowie oraz nie przekraczają rocznych obrotów ponad 1 mln złotych.

Wydawców chętnych do udziału we wspólnym stoisku prosimy o informację do 29. lipca br.  na mail: biuro@pik.org.pl o następującej treści:

„ Zgłaszam wydawnictwo……………… do stoiska Komitywa Niszowych Wydawców podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie w dniach  27-30 października 2022.
Oświadczam, że nie będę prezentował(a) i sprzedawał(a) książek mojego wydawnictwa na innym stoisku podczas targów  w Krakowie.
(data, podpis)”

 

Kategorie: Instytucje, Wydarzenia