“Playboy” Katarzyny Mak – nowa, niezwykła powieść autorki

Przegląd

Playboy”
Katarzyna Mak
Wydawnictwo Lipsctick Books
Premiera 27 lipca

„Playboy” to pełna emocji opowieść o miłości dwóch osób pochodzących z pozornie zupełnie różnych światów. Prostolinijność i niewinność dziewczyny ze zwykłej polskiej rodziny zderza się tu z intrygami i dwulicowością szkockiej arystokracji, tworząc mieszankę wybuchową. Czy naiwna Gabi poradzi sobie w skomplikowanej rzeczywistości wyższych sfer, z których wywodzi się Charlie? Tego dowiecie się z książki Katarzyny Mak i z pewnością nie będziecie mogły się doczekać zakończenia historii o współczesnym Kopciuszku. Polecam!
Ludka Skrzydlewska, autorka

Intrygujący, gorący, burzliwy — taki jest romans z tytułowym playboyem. To nie tylko historia o miłości, ale również opowieść o dwóch różnych światach i przepaści, która je dzieli, o honorze i przyjaźni. Jeśli lubicie przystojnych, szkockich arystokratów (jestem pewna, że tak), ta pozycja jest dla Was!
Ada Tulińska, autorka

Charlie to arystokrata. Pochodzi z zamożnej, szkockiej rodziny. Jest hrabią, bogaczem, którego naprawdę stać na wiele. Otoczony pięknymi kobietami, wiedzie życie lekkoducha – playboya. Charlie nie ogląda się za siebie, ani też nie patrzy w przyszłość. Cieszy się z życia i bawi się nie tylko nim… Ale wszystko co dobre, kiedyś musi się skończyć. W dniu, kiedy na jego drodze stanie Gabriela – młodsza siostra jego najlepszego przyjaciela z Polski, Lukasa – Charlie postanawia coś zmienić. A dzieje się tak za sprawą nocy i zbliżenia, do którego nigdy nie powinno dojść. Przecież siostra Luki była ostatnią kobietą, na którą miał prawo spojrzeć, której pod żadnym pozorem nie miał prawa tknąć… Charlie to człowiek honoru i wkrótce poprosi o rękę Gabi, jednak czy arystokratyczna rodzina dopuści do ich ślubu?

Katarzyna Mak – pisarka szeroko pojętej literatury dla kobiet. Pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego, a od przeszło ćwierć wieku zamieszkuje małą podgorzowską wieś, gdzie wraz z mężem Grzegorzem prowadzi niewielkie gospodarstwo. Kobieta, jakich wiele: żona, matka, babcia. Z zamiłowania autorka gorących romansów i zmysłowych erotyków. Niepoprawna romantyczka. Miłośniczka starych zamczysk i wiekowych domów z duszą. Debiutowała w 2017 roku powieścią Dwadzieścia minut do szczęścia, a następnie szturmem podbiła serca czytelniczek między innymi bestsellerową serią gangsterską, na którą składają się tytuły: Kaprys gangstera, Żywioł gangstera i Słowo gangstera.

Kategorie: Literatura