Magdalena Różczka i Paweł Deląg w komediowym serialu audio od Audioteki

Magdalena Różczka i Paweł Deląg w komediowym serialu audio od Audioteki

Przegląd

Miłość, polityka i gra pozorów to główne wątki najnowszej komediowej produkcji audio, zrealizowanej przez Audiotekę. W lekkiej formie serialowej opowieści o uczuciach kryją się prawdy o człowieczeństwie. Pierwsze dwa odcinki audioserialu „Jedno słowo” już są dostępne w aplikacji.

Co odróżnia przypadek od przeznaczenia? Czy pani Prezydent może się zakochać? Oraz czy kłamstwo popłaca? Te i wiele innych pytań, na które trudno znaleźć odpowiedzi, rodzi się w głowach głównych bohaterów audioserialu „Jedno słowo” – Anny i Czesława, w których role wcielają się Magdalena Różczka, znana słuchaczom Audioteki już m.in. z produkcji „Mistrz i Małgorzata” oraz Paweł Deląg. Jak rozwinie się historia ich miłości? Kto w ich otoczeniu okaże się fałszywy oraz dlaczego nie warto kłamać?

„Jedno słowo”, którego autorem jest Krzysztof Kulpiński, w reżyserii Beaty Kawki jest dziesięcioodcinkowym słuchowiskiem. W pierwszoplanowe postacie, oprócz Magdaleny Różczki i Pawła Deląga wcielają się Mariusz Drężek, Laura Breszka, Michalina Łabasz i Wojciech Zieliński. Za muzykę w audioserialu odpowiada Radosław Łukaszewicz. Produkcja dostępna jest dla użytkowników usługi Audioteka Klub w aplikacji Audioteki: c

Oficjalny zwiastun audioserialu:

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Audioteka.pl