Zwyrtała 2022 – rozpoczeto przyjmowanie zgłoszeń

Zwyrtała 2022 – rozpoczeto przyjmowanie zgłoszeń

Przegląd

Ogłoszona została czwarta edycja konkursu „czytelniczego” Zwyrtały, którego pomysł porwał do lektury i rozczytał szkołę, dzielnicę, wieś, miasto…

Laureatem konkursu może zostać osoba (lub grupa osób), niezależnie od wieku i miejsca działania, której pomysł zachwyci konkursowe jury w składzie: prof. Anna Janus-Sitarz, prof. Grzegorz Leszczyński, pan Konstanty Przybora. Aby wziąć udział należy zapoznać się z regulaminem konkursu oraz wypełnić i przysłać, pocztą tradycyjną lub mailowo, do 1 czerwca 2022 r., na adres Biblioteki w Rabce-Zdroju krótki formularz z opisem projektu, który znajduje się poniżej.

Główna nagroda to: tytuł zwycięzcy konkursu i dyplom, wykonany na podstawie linorytu autorstwa Jerzego Koleckiego, możliwość publikacji zwycięskiego pomysłu oraz jego prezentacji podczas warsztatów dla dorosłych w ramach Rabka Festival 2022, a także ufundowany przez Uzdrowisko Rabka S.A. dwudniowy pobyt, z osobą towarzyszącą, w Medical SPA „Rabczański Zdrój” z wyżywieniem i pakietem zabiegów SPA.

Przewidziano także przyznanie pięciu wyróżnień.

Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz więcej szczegółowych informacji TUTAJ

Kategorie: Nagrody
Tagi: Zwyrtała