“Przypał i cała reszta” – skandalicznie zabawna książka


Przypał i cała reszta

Beth Garrod

Skandalicznie zabawna.
„Guardian”

Wydawnictwo YA!
Premiera 1 czerwca 2022

 

Bella Fisher wraz z przyjaciółkami zdają ostatnie egzaminy w szkole. Niestety – jak to w życiu Belli – nie wszystko idzie tak jak powinno, dlatego dalsza edukacja dziewczyny staje pod znakiem zapytania.

Na razie jednak dzieją się rzeczy niepomiernie ważniejsze, jak festiwal RebelRocks, na którym mają wystąpić: The Session – światowej sławy zespół, którego Bella i jej przyjaciółki są wielkimi fankami; oraz grupa chłopaka Belli, Adama.Ponieważ Belli nie stać na bilet, zatrudnia się jako członkini ekipy sprzątającej na festiwalu, co niezmiernie ją cieszy – najważniejsze, że będzie mogła uczestniczyć w koncertach.

Przed festiwalem The Session wypuszczają serię ubrań z seksistowskimi napisami. Bella i przyjaciółki zdecydowanie nie mogą tego tak po prostu zostawić, dlatego organizują bojkot zespołu.

Czy trzem przyjaciółkom uda się przekonać fanów grupy, że ta postępuje bardzo niewłaściwie? Jak na to wszystko zareaguje Adam, któremu Bella w końcu wyznaje miłość?

Z recenzji poprzednich części “Super przypał” i “Jeszcze większy przypał”:

„Ach, ta Bella ! Uwielbiam takie książki ! Uśmiałam się na niej jak na dobrym filmie komediowym i bawiłam wybornie”.
Z recenzji Karoliny na lubimyczytac.pl

„Bardzo pozytywna książka na poprawę humoru!”
Z recenzji Beatrice1 na lubimyczytac.pl

„Chyba jeszcze nigdy się tyle nie śmiałam przy żadnej książce. Oprócz świetnych zwrotów akcji i tekstów doprowadzających do śmiechu książka opowiada naprawdę ciekawą historię, wartą przeczytania”.
Z recenzji na empik.com

 

 

Kategorie: Literatura