Szara Godzina wydaje bestsellerowe poradniki

Przegląd

10 lutego 2022 r. będą miały premierę nowe wydania bestsellerowych poradników Andrzeja Janusa: “Zdrowie. Nie daj się chorobie” i „Candida. Nie daj się zjeść grzybom”.
Andrzej Janus jest absolwentem Wojskowej Akademii medycznej. Przez całą swoją karierę zawodową pracował w wojskowej i cywilnej służbie zdrowia jako pediatria. Od połowy lat 90 poszerza swoją wiedzę na temat medycyny naturalnej, odżywiania, homeopatii, ziołolecznictwa oraz stosowania suplementów żywnościowych. Od 2001 skupia się całkowicie na medycynie integracyjnej łącząc medycynę konwencjonalną z elementami medycyny alternatywnej.

“Zdrowie. Nie daj się chorobie”
Nie wiemy czy pieniądze szczęście dają, ale jedno jest pewne, brak zdrowia szczęście z całą pewnością zabiera. Szczególnie w tych trudnych czasach zadbać o własne zdrowie…. Zwłaszcza jeżeli jest to takie proste!
“Zdrowie. Nie daj się chorobie” to najnowsze wydanie bestsellerowej książki Andrzeja Janusa, lekarza i dietetyka, który w przystępny sposób wyjaśnia naukowe odkrycia dotyczące funkcjonowania naszych ciał i systemu odpornościowego a także zdradza proste sposoby, by dbać o swoje zdrowie.
“Zdrowie. Nie daj się chorobie” to nie tylko dogłębnie wyjaśnione zasady zdrowego odżywiania, naturalnego oczyszczania organizmu czy ziół leczniczych, ale również kompleksowe kompendium wiedzy o naszym organizmie, które w połączeniu z odrobiną aktywności fizycznej mogą zapewnić nam długie i zdrowe życie. Nie zabrakło oczywiście dogłębnej analizy pozornie niegroźnych czynników, które wpływają na nasz organizm i pogarszają stan zdrowia.

„Candida. Nie daj się zjeść grzybom”
Szkoda zdrowia, nie daj się zjeść grzybom! Nowe wydanie popularnego poradnika “Candida. Nie daj się zjeść grzybom” to pełne praktycznych informacji kompendium wiedzy na temat genezy, objawów, czynników sprzyjających rozwojowi i leczenia choroby.
Drożdżaki Candida to jedne z wielu pozornie niegroźnych mikroorganizmów stanowiących podstawę flory bakteryjnej każdego zdrowego człowieka. Jednak w sprzyjających warunkach będących skutkiem złej diety, stresu, zbyt częstego stosowania antybiotyków, leków hormonalnych czy immunosupresyjnych, mogą rozwinąć się i zagrozić naszemu zdrowiu. Co gorsza objawy jakie wywołuje choroba bardzo często mogą wydawać się ze sobą nie powiązane i przypadkowe. Dodatkowo wraz z rozwojem choroby wzrasta ryzyko pojawienia się chorób uznawanych za cywilizacyjne, między innymi: choroby układu krążenia, układu oddechowego (w tym astma oskrzelowa), nowotworu, alergii, łuszczycy, cukrzycy, nadwagi oraz otyłość.
Ten praktyczny poradnik to prosty sposób na rewolucyjną poprawę jakości życia dla tysięcy pacjentów poprzez korektę diety i nawyków żywieniowych. Porady zawarte w tej książce z pewnością przydadzą się nie tylko chorym, ale również każdemu kto lubi dbać o zdrowie.

 

Kategorie: Hobby i Poradniki