Park Minjoon, Grając w kalmara. Nieoficjalny przewodnik

Przegląd

Grając w kalmara. Nieoficjalny przewodnik
Park Minjoon

Przekład z języka hiszpańskiego: Iza Rosińska

Data premiery: 8 grudnia 2021

Tytuł oryginału: Dentro del juego del calamar
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 140×215
Liczba stron: 160
Dostępność: niedostępny
ISBN 978-83-8266-066-1
Gatunek: przewodnik po serialu
Kategoria wiekowa: 16+

Przewodnik po największym fenomenie serialowym ostatnich lat.

456 osób uczestniczy w serii dziecięcych zabaw.

Stawką w grze jest ich życie.

Fakty i mity o jednym z największych hitów Netflixa.

To nie tylko najczęściej oglądany serial Netflixa, ale również jeden z najważniejszych fenomenów społecznych ostatnich lat.

456 tonących w długach osób bierze udział w serii dziecięcych zabaw, z których nie wolno im odpaść. Oznacza to bowiem śmierć. Ta niepokojąca mieszanka popularnych w dzieciństwie gier, krwi, walki o życie oraz krytyki systemu czerpie inspirację z Battle Royale i świata mangi. W bardzo krótkim czasie oddziaływanie serialu staje się zjawiskiem dotąd niespotykanym i zatacza coraz szersze kręgi.
Grając w kalmara to nieoficjalny przewodnik, który pozwoli ci poznać wszystkie tajemnice serialu, przybliży świat koreańskiej popkultury, a także dostarczy niezbędnej wiedzy, byś mógł brylować w rozmowach na te tematy.

ZIELONE ŚWIATŁO DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ POZNAĆ TAJEMNICE SERIALU ,,SQUID GAME”.

Co zrobisz w sytuacji, w której każdy wybór jest zły?

 

To nie tylko najczęściej oglądany serial Netflixa, ale również jeden z najważniejszych fenomenów społecznych ostatnich lat. 456 tonących w długach osób bierze udział w serii dziecięcych zabaw, z których nie wolno im odpaść. Oznacza to bowiem śmierć. Ta niepokojąca mieszanka popularnych w dzieciństwie gier, krwi, walki o życie oraz krytyki systemu czerpie inspirację z “Battle Royale” i świata mangi. W bardzo krótkim czasie oddziaływanie serialu staje się zjawiskiem dotąd niespotykanym i zatacza coraz szersze kręgi.

“Grając w kalmara” to nieoficjalny przewodnik, który pozwoli ci poznać wszystkie tajemnice serialu, przybliży świat koreańskiej popkultury, a także dostarczy niezbędnej wiedzy, byś mógł zabierać głoś w dyskusji na temat kontrowersyjnego serialu.

Kategorie: Literatura