„Bramy do Wieloświata” Anny Sokalskiej – nowość wydawnictwa LIRA

Przegląd

W tym tygodniu premierę mają „Bramy do Wieloświata” Anny Sokalskiej wydane nakładem wydawnictwa LIRA, które kolejny raz zabiorą czytelników w podróż do Wieloświata, w którym przyszłość istot i dusz zamieszkujących uniwersum jest niepewna.

 

Zebrane w niniejszym tomie opowiadania odkrywają przed Czytelnikami historie, które jak jaskółki zwiastowały nadchodzącą burzę wieloświatowego konfliktu. Opatrzone krótkimi komentarzami autorki, pozwalają także lepiej zrozumieć, jak przez lata rozwijał się pomysł na uniwersum, które z pojedynczej opowieści rozrosło się do kilkutomowej historii o wielu wątkach i ponad dwudziestu wiodących postaciach.

Nadto zamieszczone w zbiorze obszerne kompendium omawia mechanikę stworzonego świata, prawa metafizyki Zaświatów i Międzyświata, historie bóstw, istot demonicznych i anielskich. Objaśnia też ukrytą na kartach powieści wielokulturową symbolikę, rozciągającą się od elementów wierzeń Słowian, poprzez motywy biblijne, aż po inspiracje rodem z Azji.

Niezależnie od tego, czy dopiero zamierzasz przekroczyć bramy do Wieloświata, czy znasz już niektóre z jego tajemnic – ta książka jest dla Ciebie.

Książka została wydana w miękkiej oprawie ze skrzydełkami, w formacie 135 x 197 mm. Objętość: 288 stron, cena okładkowa: 38,99 zł.

Więcej na temat publikacji można znaleźć na stronie: www.wydawnictwolira.pl

Kategorie: Fantastyka
Tagi: Lira