Wyciszany głos w czasach pandemii

Przegląd

Książka bohaterki filmu „Plandemia”

Nigdy bym nie pomyślała, że stanę się jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w nauce XXI wieku – mówi autorka Judy Mikovits, której film „Plandemia” był (i jest) najczęściej blokowanym video w serwisach internetowych w 2020 roku. Mimo ogromnej fali fałszywych informacji w sieci, to właśnie jej wypowiedź w czasach pandemii COVID-19 jest najbardziej cenzurowana. Dlaczego?

W książce „Pandemia kłamstw” nie opisuje brutalnej przyszłości, a szokującą teraźniejszość, w której lęk jest najpotężniejszą bronią. Odkrywa kulisy szokujących eksperymentów i korupcji w środowiskach, które mają dbać o zdrowie ludzi i rozwój medycyny. Wprost mówi o tym, że są epidemie, których mogliśmy uniknąć.
Robert F. Kennedy, Jr:

Ta relacja Judy Mikovits i Kenta Heckenlively’ego jest niezwykle ważna zarówno dla zdrowia naszych dzieci, jak i dla siły naszej demokracji. Mój ojciec uważał odwagę moralną za najrzadszy gatunek odwagi, rzadszy nawet niż fizyczna odwaga żołnierzy w walce czy wielka inteligencja. Uważał, że jest to jedyna istotna cecha niezbędna do ocalenia świata. Jeśli mamy nadal cieszyć się demokracją i chronić nasze dzieci przed siłami dążącymi do skomercjalizowania ludzkości, potrzebujemy odważnych naukowców takich jak Judy Mikovits, którzy są gotowi stanąć twarzą w twarz z władzą i powiedzieć prawdę – nawet jeśli mieliby ponieść najwyższą osobistą cenę.

Książkę „Pandemia kłamstw” zamówisz >>TUTAJ

 

Wydawnictwo Illuminatio

Kategorie: Literatura