„AMONG US. Przewodnik po grze”

Przegląd

W ramach cyklu Gaming Wydanie Specjalne wydawnictwo Egmont Polska wprowadza na rynek prasowy nr 1/2020 poświęcony grze Among Us. Czasopismo ukaże się 4 listopada 2020 roku. Szykuje się gratka dla fanów i fanek niezwykle popularnej w ostatnich tygodniach wirtualnej adaptacji gry towarzyskiej „Mafia”.

AMONG US. Przewodnik po grze
Redaktor prowadzący: Artur Skura
Product manager: Magdalena Mieziencew
Częstotliwość: one shot
Liczba stron: 32 strony + plakat XXL
Format: 208×278
Cena: 14,99
Grupa docelowa: 6+
Premiera: 4.11.2020

Magazyn „AMONG US” to nieoficjalny przewodnik po grze, w którym czytelnik znajdzie wiele cennych wskazówek i porad, jak grać, by zwyciężać. Przewodnik przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia.

Z magazynu czytelnik dowie się, jak rozpoznać impostora, jak dobrze współpracować z innymi członkami załogi, by razem zwyciężyć nad oszustami oraz jak najlepiej dokonać sabotażu, by przetrwać. Poza tym można poznać historię powstania gry oraz obejrzeć mapy The Skeld, Mira HD i Polus z praktycznymi detalami, które pozwalają przeżyć i wygrać. Ponadto na czytelników czeka poradnik, jakie dodatkowe rzeczy warto kupić w sklepie Among Us oraz opis skórek i bohaterów gry. Do pisma dołączony jest plakat w formacie XXL.

Czasopismo, poza kioskami i salonami prasowymi, będzie dostępne w sprzedaży również na www.egmont.pl

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Egmont