inkBOOK Calypso pierwszym e-czytnikiem z obsługą aplikacji Woblink

Przegląd

Użytkownicy najnowszego czytnika marki inkBOOK – modelu inkBOOK Calypso – właśnie zyskali wygodny dostęp do zasobów Woblink. Mogą oni zainstalować na swoich czytnikach oficjalną aplikację Woblink i z jej poziomu wygodnie czytać książki kupione w serwisie. Co więcej – dzięki trwającej właśnie akcji Czytaj.pl 2020 – posiadacze inkBOOKów Calypso mogą również nieodpłatnie pobrać na swoje urządzenia 12 bestsellerów wydawniczych, w tym m.in. książki Dominiki Słowik, Jakuba Małeckiego, Roberta Małeckiego czy Jakuba Ćwieka.

Woblink to jedna z platform sprzedaży książek w postaci ebooków, audiobooków oraz w tradycyjnej, papierowej formie. Jednym z udogodnień, dostępnych dla użytkowników serwisu, jest aplikacja, dzięki której mogą oni wygodnie korzystać z kupionych w serwisie treści z poziomu urządzeń mobilnych. Od teraz ta aplikacja dostępna jest również dla urządzenia inkBOOK Calypso (czyli najnowszego czytnika e-książek wrocławskiej firmy inkBOOK Polska).

Po jej zainstalowaniu (można to zrobić z poziomu menu inkBOOK Apps e-czytnika) wystarczy się zalogować do swojego konta w Woblink.pl, a następnie zsynchronizować kupione w nim treści z czytnikiem. Dzięki temu możemy wygodnie czytać e-książki natychmiast, bez kłopotliwego „ręcznego” przenoszenia plików z komputera na czytnik. Warto dodać, że inkBOOK Calypso jest obecnie jednym czytnikiem e-książek, na którym można zainstalować aplikację Woblink.

Woblink jest kolejną już platformą oferującą polskie treści „czytane”, do której użytkownicy inkBOOKa Calypso mają wygodny dostęp z poziomu swojego urządzenia. Staramy się, by nasi klienci mieli wygodny, nieskrępowany dostęp do możliwie największych zasobów czytelniczych – już teraz, za pośrednictwem Calypso, mogą korzystać z zasobów serwisów Legimi, Empik Go, Publio czy właśnie Woblink. Jesteśmy przekonani, że to właśnie czytnik e-książek jest zdecydowanie najlepszym wyborem do „konsumowania” treści tego typu – jego ekran jest przyjazny dla oczu, a specyfika czytnika sprawia, że sprzyja on skupieniu się na lekturze” – wyjaśnia Paweł Horbaczewski, założyciel i szef firmy inkBOOK Europe.

inkBOOK Calypso z aplikacją Woblink jest obecnie jedynym czytnikiem e-książek, z poziomu którego można skorzystać z akcji Czytaj PL 2020! (organizowanej m.in. przez Woblink).

W ramach akcji organizatorzy udostępniają 12 bestsellerów wybranych autorów, które można wygodnie – i nieodpłatnie – czytać przez cały listopad 2020 r. Można to robić również na ekranie smartfona czy tabletu, jednak czytnik e-książek wydaje się zdecydowanie najlepszym wyborem.

Wśród dostępnych w tym roku tytułów znalazły się:
Jakub Ćwiek „Topiel” (Wydawnictwo Marginesy)
Wojtek Drewniak „Historia bez cenzury 5. I straszno, i śmieszno – PRL” (Wydawnictwo Znak)
Paulina Hendel „Strażnik” (We Need YA)
Mikołaj Łoziński „Stramer” (Wydawnictwo Literackie)
Karolina Macios „Czarne morze” (Wielka Litera)
Andri Snær Magnason „O czasie i wodzie” (Karakter)
Jakub Małecki „Horyzont” (Wydawnictwo SQN)
Robert Małecki „Zadra” (Czwarta Strona)
Remigiusz Mróz „Głosy z zaświatów” (Wydawnictwo Filia)
Dominika Słowik „Zimowla” (Wydawnictwo Znak)
Stefanie Stahl „Kochaj najlepiej jak potrafisz” (Wydawnictwo Otwarte)
Mariusz Szczygieł „Nie ma” (wydawnictwo Dowody na Istnienie)

Więcej informacji znaleźć można na stronie http://akcja.czytajpl.pl oraz na inkBOOK.pl.

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: inkBook