Premiera książki „Bardzo cicha noc”

Przegląd

Czas na wybuchowy duet charakternych pisarek. To one tej zimy przyspieszą bicie serc i rozpalą policzki. Ewelina Dobosz i Emilia Szelest przygotowały książkę, którą każda kobieta chciałaby znaleźć pod choinką.

Małżeństwo Igi nigdy nie było idealne. Mężowi zależy tylko na pieniądzach i bywa brutalny, jednak według jej rodziców stanowią idealną parę. Gdy kobieta przyłapuje go na zdradzie, nie jest zdziwiona, jednak widok wstrząsa nią. Z pomocą swojej najlepszej przyjaciółki Kaśki oraz mocnego alkoholu obmyśla plan, jak pozbyć się niewiernego małżonka.

Wiktor, kiedyś rasowy podrywacz i bogaty biznesmen, po dwóch latach wychodzi z więzienia. Wrobiony z defraudację pieniędzy, wreszcie doczekał się sprawiedliwości. Jest kompletnie spłukany i marzy jedynie o kojącym widoku horyzontu, morskiej bryzie i usypiającym szumie fal na gdyńskiej plaży. Przypadkowe spotkanie Igi i Wiktora sprawi, że połączy ich gorąca namiętność, a także… zbrodnia. Przemierzą cały kraj, by spędzić święta na bieszczadzkim odludziu. Tam przyjdzie im zmierzyć się z największym zagrożeniem – własnymi uczuciami.

Co złego może wydarzyć się, gdy nie uszanuje się tradycji wigilijnych? Do czego jesteśmy zdolni pod wpływem buzujących emocji?

Książkę możesz zamówić >>TUTAJ

Wydawnictwo Kobiece

Kategorie: Literatura