Książka o psach, które żadnej pracy się nie boją

Przegląd

Laura Greaves
„Pies zawodowiec”

Premiera: 28 października
Tłumaczenie: Paulina Zagórska

Oto zbiór grzejących serce opowieści o najbardziej niesamowitych czworonogach na świecie, które żadnej pracy się nie boją!

Gdyby nagrodę dla pracownika miesiąca rozciągnąć na wszystkie gatunki, psy byłyby bezkonkurencyjne. Pełen zakres ich kompetencji jest wprost oszałamiający. Często mimo zmęczenia, głodu czy braku humoru są w gotowości 24 godziny na dobę. Ci niezmordowani zawodowcy wykonują swoje obowiązki niesłychanie starannie, a za oddanie i zaangażowanie oczekują jedynie pieszczot lub ulubionych przysmaków.

 

Poznajcie Molly Polly – suczkę, która ostrzega diabetyków o zmianach poziomu cukru we krwi, Daisy, pełnoetatowo pełniącą funkcję psa przewodnika… drugiego psa, a także honorowego krwiodawcę Montgomary. Przedstawiamy też Tunę – gwiazdę mediów społecznościowych z uroczą wadą zgryzu, ultramaratończyka TruMana, burmistrzynię Brynn oraz całą plejadę prawdziwych psich bohaterów.

 

Laura Greaves jest utytułowaną dziennikarką, pisarką i szaloną psiarą. Od niemal 20 lat pisze teksty dla gazet i magazynów nie tylko w Australii, lecz także na całym świecie. Była redaktor naczelna magazynu „Dogs Life”. Jako niezależna dziennikarka i pisarka przez ostatnie osiem lat napisała dla niezliczonych wydawnictw mnóstwo tekstów poświęconych zwierzętom domowym. Jest również autorką zbioru Incredible Dog Journeys oraz trzech powieści komediowo-romantycznych. W każdej z nich zawadiackie psiaki odgrywają niebagatelną rolę jako bohaterowie drugoplanowi.

Więcej informacji na:
www.lauragreaves.com i www.facebook.com/lauragreaveswritesbooks

Kategorie: Literatura
Tagi: Grupa Foksal, WAB