„Zagadka drugiej śmierci”: kolejna nowość Karoliny Morawieckiej w LIRZE

Przegląd

Czwarte spotkanie z wdową po aptekarzu już w tym tygodniu!

 

Zagadka drugiej śmierci czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie (z kulinarnym podtekstem)” to najnowsza, czwarta już powieść z cyklu o wdowie-detektywce ze Skały autorstwa Karoliny Morawieckiej wydana nakładem wydawnictwa LIRA, która trafia właśnie na księgarskie półki.

Po debiutanckim „Śledztwie od kuchni”, które miało premierę jesienią 2018 r., ukazały się kolejno „Morderca na plebanii” i „Zabójstwo na cztery ręce” (wydawnictwo LIRA), wszystkie doskonale przyjęte przez Czytelników.

Tym razem wdowa po aptekarzu, Karolina Morawiecka, z przyczyn zdrowotnych zmuszona zostaje do aktywności fizycznej. Z pomocą przychodzi jej znajoma siostra zakonna, miłośniczka nordic walking. W trakcie jednego z treningów, w samym sercu Ojcowa, natrafiają na miejsce zbrodni. Jednak nie ma tam ciała… W jakie śledztwo wdowa po aptekarzu zaangażuje się tym razem? Z jaką tajemną misją zostanie wysłana do krakowskiego klasztoru zakonnica-feministka? Przekonajcie się sami! Książka „Zagadka drugiej śmierci” to kolejna czytelnicza uczta, na którą Karolina Morawiecka (autorka) zaprasza wraz z Karoliną Morawiecką (bohaterką).

Książka została wydana w miękkiej oprawie, w formacie 135 x 197 mm. Objętość: 304 strony, cena okładkowa: 29,99 zł.

Więcej na temat publikacji można znaleźć na stronie: www.wydawnictwolira.pl

Kategorie: Literatura
Tagi: Lira