Nowość: „Wróżda” Marcina Sindery

Przegląd

Wydawnictwo LIRA poleca powieść pachnącą krwią, żelazem i słowiańską zemstą!

W tym tygodniu premierę ma „Wróżda” Marcina Sindery. To nowe wydanie pasjonującej powieści historyczno-fantastycznej, której akcja rozgrywa się w krwawych i niespokojnych czasach jeszcze przed panowaniem pierwszych Piastów.

Draconis – potomek ludzkiej kobiety i boga Żmija – po latach tułaczki powraca na ziemię przodków, opętany żądzą zemsty. Chce odebrać dziedzictwo, które zostało mu skradzione, odzyskać godność, którą zdeptano. Na drodze do dopełnienia tytułowej wróżdy – okrutnej zemsty rodowej, staje przeciwko niemu słowiański kniaź Popiołowłosy, władca grodu Giecz. To dopiero początek burzliwego ciągu zdarzeń, w którym główną rolę gra przeklęty, złakniony krwi miecz, Czerwień. Czy zatrute żądzą zemsty serce wojownika zostanie uleczone dzięki dopełnieniu starosłowiańskiej wróżdy?

Marcin Sindera zaprasza do tajemniczego świata wojów, żerców, rębajłów i spektakularnych bitew, które na długo pozostają w pamięci. „Wróżda” to pełnokrwiści bohaterowie, których losami czytelnicy będą żyć do ostatniej strony.

Książka została wydana w miękkiej oprawie ze skrzydełkami, z czarno-białymi ilustracjami, w formacie 135 x 197 mm. Objętość: 384 strony, cena okładkowa: 39,99 zł.

Więcej na temat publikacji można znaleźć na stronie: www.wydawnictwolira.pl

Kategorie: Literatura
Tagi: Lira