Empik z nagrodą e-Commerce Polska Awards 2020

Przegląd

Empik po raz kolejny triumfuje w prestiżowym konkursie e-Commerce Polska Awards, organizowanym przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. W tegorocznej, 8. edycji marka została wyróżniona statuetką w kategorii Think out of the box. Gala rozdania nagród odbyła się 24 września w Warszawie.

Grupa Empik od lat z sukcesem łączy kilka „światów” – ekspercką wiedzę, innowacyjne podejście i kreowanie trendów z rozwojem segmentu e-commerce i mobile. W tegorocznej edycji jury e-Commerce Polska Awards wyróżniło flagową dla marki usługę – Empik Premium, będącą innowacyjnym rozwiązaniem dla klientów. W drodze po wygraną marka pokonała inne znaczące polskie e-sklepy i platformy internetowe, pozostające w kategorii średnich i dużych firm.

Statuetkę podczas uroczystej gali odebrał Szymon Bujalski, E-commerce Director w Empiku.

W tych okolicznościach życia gospodarczego Empik udowadnia, że potrafi przekuwać wyzwania w biznesowe sukcesy i wytyczać innowacyjne podejście na całym rynku e-commerce, z czego jesteśmy dumni. Stale pracujemy nad nowymi konceptami, usługami i udogodnieniami dla klientów oraz partnerów biznesowych, aby umożliwić im wygodne, bezpieczne i nowoczesne zakupy oraz stabilny wzrost biznesu online pod szyldem renomowanej marki. Mogę zapewnić, że będziemy kontynuować tę strategię w najbliższym czasie. Do końca roku mamy zaplanowanych jeszcze kilka interesujących wdrożeń, którymi będziemy mogli pochwalić się już wkrótce. – zaznacza Szymon Bujalski

e-Commerce Polska Awards to najważniejszy konkurs branży e-commerce w Polsce, skierowany do firm wyróżniających się wizją, innowacyjnym myśleniem i sukcesami e-biznesowymi. Nagrody przyznawane są przez jury złożone z uznanych autorytetów i szanowanych profesjonalistów w swoich branżach. Empik to wielokrotny laureat poprzednich edycji konkursu – może się pochwalić m.in. tytułami Best Customer Service dla Empik.com (2018) i Innowacja Roku dla Empik Foto (2017). W tegorocznej edycji otrzymał także nominację w kategoriach: Best e-commerce retailer oraz Best on mobile za Empik Music.

 

Kategorie: Nagrody
Tagi: EMPiK