„Zwiadowcy. Tom 15. Zaginiony książę” John Flanagan

Przegląd

15. tom bestsellerowej serii fantasy!

Zwiadowcy. Tom 15. Zaginiony książę
John Flanagan

Tłumaczenie: Małgorzata Kaczarowska

Seria: ZWIADOWCY
Tom: 15
Wiek: 11+
Premiera: 30 września
Kategoria: fantasy
Tytuł oryginalny: The Royal Ranger: The Missing Prince
ISBN: 978-83-7686-915-5 (miękka)
ISBN: 978-83-7686-899-8 (twarda)
Format: 135×200
Oprawa: miękka i twarda
Liczba stron: ok. 320
Cena: 39,90 (miękka)
Cena: 43,90 (twarda)

Polscy czytelnicy będą mogli jako jedni z pierwszych na świecie zapoznać się z nowymi przygodami uwielbianych bohaterów.

Zwiadowca Will i jego uczennica Maddie wyruszają na przygodę, która zabierze ich za morze, do kraju, gdzie nie można ufać nikomu – nawet królowi.
Król Gallii, Philippe, zwrócił się do króla Duncana z prośbą o pomoc: jego syn stał się zakładnikiem żądnego władzy barona, który stawia twarde warunki. Gallijski król ma nadzieję, że Duncan wyśle jednego ze zwiadowców, by uratował chłopca.
Will i Maddie idealnie nadają się do tej misji, ponieważ dla zmylenia wrogów mogą się podawać za ojca i córkę. Udają wędrownych kuglarzy – Will ma być żonglerem, zaś Maddie rzucać nożami. Ich celem jest Chateau des Falaises. Mają nadzieję, że zbuntowany baron zaprosi ich, by przed nim wystąpili – jeśli tego nie zrobi, będą musieli znaleźć inny sposób, by dostać się do zamku.
Podróż przez Gallię okazuje się jednak najeżona niebezpieczeństwami – Will i Maddie będą musieli radzić sobie z bandytami, intrygującymi arystokratami, a także tajemniczym nieznajomym, który depcze im po piętach. Czy uda im się znaleźć księcia? A jeśli nawet, to jak go uratują?

ZWIADOWCY
MEGABESTSELLEROWA SERIA FANTASY

Wydawana od 2009 roku seria o przygodach zwiadowcy Willa oraz jego mistrza Halta cieszy się niesłabnącą popularnością wśród coraz to nowych czytelników.
Pierwszy tom sprzedał się w ponad 150 tysiącach egzemplarzy, fani organizują kolonie pod szyldem Zwiadowców, a fanpage Zwiadowcy liczy ponad 30 tysięcy fanów.
Seria składa się z 15 woluminów, autor napisał też dwa tomy prequelu.

 

Kategorie: Fantastyka