Satyra na KORPORACYJNĄ RZECZYWISTOŚĆ

Przegląd

Korporacje zdają się być żywymi tworami funkcjonującymi według własnych, sobie tylko znanych reguł. Jakie tajemnice w sobie kryją?
„KONTRA” Jonatana Rutza uchyla rąbka tajemnicy.

Nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazała się „Kontra” – błyskotliwa i zabawna satyra na korporacyjną rzeczywistość, autorstwa debiutującego Jonatana Rutza. W powieści nie zabraknie sensacji i niechętnie ujawnianych szczegółów funkcjonowania polskich korporacji. Oczywiście wszelkie podobieństwa do świata realnego są absolutnie przypadkowe…

O KSIĄŻCE:

Tomasz Wilmowski, zwykły facet, prowadzi monotonne i biedne życie pracownika instytutu naukowego w Warszawie. Kiedy niespodziewanie otrzymuje atrakcyjną propozycję pracy na wysokim stanowisku w ważnej firmie energetycznej, sądzi, że los się do niego uśmiechnął. Nieważne, że nowy zakres obowiązków daleko odbiega od jego kompetencji.

Tomasz próbuje zrozumieć reguły obowiązujące w korporacji, a przede wszystkim utrzymać się na stanowisku. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania. I niespodzianki. Są wśród nich nawet… bardzo nietypowe podróże w egzotyczne i osobliwe miejsca. Okazuje się, że propozycja objęcia ważnej funkcji nie do końca była bezinteresowna, a Tomasz zostaje uwikłany w sieć intryg, sięgających poza granice kraju. Robi się gorąco.

Jakby tego było mało, w domowym garażu Tomasz ma lokatora, filozoficznie usposobionego bobra, z którym toczy dyskusje – na ogół z kiepskim (dla siebie) skutkiem…

Jeśli pracujesz w korporacji, uwielbiasz dalekie podróże, bobry, koty i jazdę na rolkach, a na dodatek jesteś trochę szalony i masz poczucie humoru – TO JEST KSIĄŻKA DLA CIEBIE!

Książka pod patronatem Radia Kolor! i demotywatory.pl

Tytuł: Kontra
Autor: Jonatan Rutz
Gatunek: powieść obyczajowa
ISBN: 978-83-276-5085-6
Format: 145 x 215, miękka oprawa

O WYDAWNICTWIE:
HarperCollins Publishers to drugi największy wydawca książek na świecie, z oddziałami w 18 krajach oraz ponad 200-letnią historią działalności.
HarperCollins Polska Sp. z o.o.
ul. Starościńska 1B lokal 24-25
02-516 Warszawa

Więcej informacji na
www.harpercollins.pl
https://www.facebook.com/HarperCollinsPolska
https://www.instagram.com/harpercollinspolska/

Kategorie: Literatura