Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej – Ojce i Dziatki w Opolu

Festiwal przed kilkoma dniami zakończył swoje działania na Pomorzu! Ekipa Festiwalowa nie zwalnia jednak tempa i już 8 sierpnia w sobotę pędzą, aby spotkać się z Wami w Opolu.
Gospodarzem Festiwalu będzie jak zawsze niezrównana Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu!
Podczas sobotnich spotkań Festiwal będzie gościł Marcina Kozioła, który opowie dzieciom o swojej serii książek o Wombacie Maksymilianie. Na to spotkanie organizatorzy zapraszają już o godzinie 10:00.
Drugim gościem będzie natomiast Tomasz Broda, który poprowadzi  niezapomniane Warsztaty. Jak robi się kolarz i co za jego pomocą można przedstawić? Na Warsztaty obowiązują zapisy.  Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00.
Festiwal nie zapomina także o wirtualnych widzach! Tu także sporo emocji. Dzięki Wydawnictwu Wilga będzie okazja posłuchać internetowych rozmów z Martą Kisiel (sobota, godz. 14:00) i Patrycją Wojtkowiak-Skórą (sobota, godz. 16:00)!

W programie także inne wirtualne niespodzianki. Pozostając w klimacie wakacji i nadmorskich podróży będzie można skorzystać z materiałów specjalnych! Wczesnym wieczorem na fanpage’u Festiwalu obejrzeć będzie można video DIY z Natalią Uryniuk, która pokaże jak przygotować artystyczną łatę! Wykorzystać ją można do ozdobienia wielu rzeczy – parawanu plażowego, plecaka lub wakacyjnej torby!

Pełny program Festiwalu w Opolu znajduje się na stronie:  https://festiwalliteraturydzieciecej.pl/
Data Festiwalu: 8 sierpnia b.r.
Wszystkie wydarzenia są bezpłatne. Rezerwacja jest jak zawsze obowiązkowa.
Informacje o Festiwalu śledźcie także w mediach społecznościowych:
https://www.facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal/
https://www.instagram.com/festiwal_literatury_dzieciecej

 

 

 

 

Kategorie: Wydarzenia