Blisko 20 tys. nakładu i siódmy dodruk – sukces książki o uczuciach dla dzieci

Przegląd

Uczucia docenione! Już siódmy dodruk i wysokie miejsce w plebiscycie czytelników

Książka „Uczuciometr inspektora Krokodyla” znalazła się w czołowej trójce najlepszych książek wyłonionych w plebiscycie czytelników serwisu „Aktywne Czytanie WOW!” w kategorii książek dla dzieci w wieku 6-7 lat – www.aktywneczytanie.pl. W październiku odbędzie się finałowe głosowanie – zachęcamy do oddawania głosu na „Uczuciometr inspektora Krokodyla”.


Książka, która ukazała się w 2018 roku, spotkała się z tak dużym zainteresowaniem czytelników, że wydawca musiał już siedem razy wznawiać nakład. Do tej pory sprzedało się blisko 20 tysięcy egzemplarzy.

„Uczuciometr inspektora Krokodyla” autorstwa Susanny Isern, wydany nakładem wydawnictwa Dwukropek to niezwykła książka zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Czytelnik pozna dziesięć podstawowych emocji, których zawiłości tłumaczy inspektor Krokodyl. Przy pomocy skonstruowanego przez siebie przyrządu, jakim jest uczuciometr, wyjaśni, co czujemy w określonych sytuacjach i dlaczego. Wspaniałe ilustracje, kolorowy kartonowy uczuciometr z podziałką, czytelna instrukcja rozpoznawania uczuć oraz niezwykle ciekawe opowiadania będą zachętą do rozmowy o emocjach, które przeżywamy każdego dnia.

Więcej o książce na stronie wydawnictwa Dwukropek:
https://dwukropek.com.pl/ksiazki/uczuciometr-inspektora-krokodyla/

Tagi: Dwukropek