Biznes po królewsku!

Dla naszych Wystawców i Gości razem z krakowskimi hotelami przygotowaliśmy specjalną ofertę. Atrakcyjne ceny noclegów jesienią to kolejny argument, aby biznes robić właśnie w Krakowie.
Połącz przyjemne z pożytecznym i skorzystaj z wyjątkowej oferty krakowskich hoteli przygotowanej wyłącznie dla gości Targów w Krakowie. Spędź owocny biznesowo dzień na targach, a zakończ go spokojnym spacerem po jednym z najpiękniejszych polskich miast.

Poznaj biznesowy Kraków!

 

Jesienny kalendarz Targów w Krakowie wypełniony jest po brzegi. Przeważają w nim targi branżowe dedykowane jasno sprecyzowanej grupie odbiorców. Targi stomatologiczne KRAKDENT®, cykl imprez przemysłowych, o których można poczytać na stronie www.targiprzemyslowe.pl (Targi SyMas, Maintenace, KOMPOZYT-EXPO®, Fastener Poland®, ASSEMBLY GO, INTER TECH TOOLS) czy Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® – to tylko część wydarzeń, których daty warto zapisać w swoim kalendarzu. Wszystkie wydarzenia będą odbywać się w nowym reżimie sanitarnym, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Planując pobyt w Krakowie warto skorzystać ze specjalnej oferty hotelowej dla uczestników targów. Warto podkreślić, że została ona przygotowana przez naszych sprawdzonych partnerów, którym ufamy. Są to miejsca, które dbają o najwyższe standardy sanitarne.

Lista hoteli biorących udział w akcji:
Sheraton Grand *****
Holiday Inn Centrum *****
Galaxy ****
Centrum ****
Legend ***
Best Western Plus Old Town ***
Regent ***
Artur ***
Krakus***
Viena House***

Oferta dostępna jest na stronach poszczególnych wydarzeń w zakładkach Rezerwacje hotelowe oraz w Dziale rezerwacji hotelowych, tel.: +4812 651 90 21, e-mail: hotele@targi.krakow.pl

 

 

Kategorie: Targi krajowe
Tagi: Kraków