Wszystko, czego nie widzieliście w serialu „The Crown”

Przegląd

Pierwsza część oficjalnego przewodnika po serialu „The Crown”.

Nagła śmierć ojca sprawiła, że dwudziestopięcioletnia kobieta stojąca u progu zmagań z nowa rolą – matki i żony – musiała zostać monarchinią. To właśnie wtedy Elizabeth Mountbatten stała się królową Elżbietą II.

Gdy Wielka Brytania wyszła z cienia wojny, Elżbieta II stanęła przed wielkimi wyzwaniami – nie tylko politycznymi, ale też osobistymi. Na przestrzeni lat wspięła się na wyżyny determinacji i wykazała niezwykłą siłą oraz niezłomnością, walcząc o dobre imię królestwa.

Książka „The Crown – oficjalny przewodnik po serialu” to prawdziwy rarytas nie tylko dla fanów dramatu historycznego Netflixa ale dla wszystkich, których ciekawią kulisy życia monarchii brytyjskiej w czasach panowania Elżbiety II.

Jej autor, Robert Lacey, królewski biograf i konsultant serialu oprowadza czytelnika po krętych korytarzach pałacowych, opowiadając o politycznych, społecznych i rodzinnych wyzwaniach, z jakimi przyszło się zmierzyć młodej królowej.

Pierwszy tom książki odpowiada pierwszemu sezonowi serialu, w którym Elżbieta dowiaduje się, że odtąd będzie piastować władzę królewską. Szybko przekonała się, na jak wiele kompromisów będzie musiała pójść jako kobieta, żona i matka, mając na uwadze dobro Korony.

Książkę możesz zamówić >>>TUTAJ

Premiera 3 czerwca 2020
Wydawnictwo Kobiece

Kategorie: Literatura