Maria Deskur Dyrektorem Działu Książek i Kolekcji w Burda Media

Przegląd

W bieżącym tygodniu do zespołu Burda Media Polska dołączyła Maria Deskur. Jako Dyrektor Zarządzająca Działu Książek i Kolekcji będzie odpowiedzialna za tworzenie i realizowanie strategii dla zarządzanych obszarów.

Ogromnie dziękuję za zaufanie ze strony Burda Media Polska i cieszę się na ambitne i motywujące wyzwania, które sobie wspólnie postawiliśmy – mówi Maria Deskur.
Bardzo cieszymy się, że w tych dziwnych czasach do naszego wydawnictwa książkowego dołączyła osoba, która łączy ogromne doświadczenie w zarządzaniu i biznesie książkowym z pasją i działalnością misyjną w Fundacji Powszechnego Czytania – dodaje Alexander Sorg, prezes Burda Media Polska.

Maria Deskur ma za sobą osiemnastoletnie doświadczenie na rynku książki. Ostatnio była związana z firmą Egmont Polska, gdzie jako Dyrektor Zarządzająca odpowiadała za rozwój oferty książkowej i kolekcyjnej, a wcześniej również z wydawnictwami: Klett, Muchomor i Nowa Era. Maria jest także prezesem-wolontariuszem Fundacji Powszechnego Czytania.

Kategorie: Rynek Polski