Bestsellery marca 2020 w TaniaKsiazka.pl

Przegląd

Czy sytuacja epidemiczna wpłynęła na to, po jakie książki sięgnęli klienci księgarń? Z pewnością wzrosło zainteresowanie książkami o epidemiach, np. “Dżumą” Alberta Camusa, jednak gdy spojrzymy na zestawienie 10 bestsellerów księgarni TaniaKsiazka.pl, to większych zaskoczeń nie ma – Blanka Lipińska, Remigiusz Mróz, B.A. Paris…

Marzec pod znakiem gorących książek – nie tylko Lipińska

W zestawieniu bestsellerów marca po raz kolejny znalazły się wszystkie książki Blanki Lipińskiej: “365 dni”, “Ten dzień” i “Kolejne 365 dni”.

Seria “365 dni” to nie jedyne powieści z nurtu literatury erotyczno-romansowej, jakie znalazły się wśród najpopularniejszych książek marca. Klienci księgarni często sięgali też po książki: “Serce gangstera” Anny Wolf i “Niegrzeczny szef” Whitney G.

Mroźny marzec…

Dlaczego mroźny? Pod koniec zeszłego miesiąca premierę miała najnowsza książka Remigiusza Mroza. “Ekstradycja” to kolejna odsłona popularnej serii kryminałów o Joannie Chyłce. Jak inne książki autora, ta też od razu wzbudziła ogromnie zainteresowanie czytelników.

Klienci księgarni nadal chętnie sięgali po “Dylemat”, czyli nowy thriller od bestsellerowej B.A. Paris oraz “Stażystkę” Alicji Sinickiej. To już kolejny miesiąc, w którym obie książki cieszyły dużą się popularnością.

Powieści historyczne

Zainteresowanie polskich czytelników powieściami historycznymi, zwłaszcza tymi podejmującymi tematykę Auschwitz, to wciąż aktualny trend. W zestawieniu 10 bestsellerów marca księgarni TaniaKsiazka.pl pojawiły się “Położna z Auschwitz” Magdy Knedler oraz “Podróż Cilki”, kontynuacja opowieści Heather Morris o jednej z bohaterek “Tatuażysty z Auschwitz”.

Bestsellery marca 2020 w TaniaKsiazka.pl – lista

“Ekstradycja” Remigiusz Mróz
“Kolejne 365 dni” Blanka Lipińska
“Ten dzień” Blanka Lipińska
“Niegrzeczny szef” Whitney G.
“Dylemat” B.A. Paris
“365 dni” Blanka Lipińska
“Serce gangstera” Anna Wolf
“Podróż Cilki” Heather Morris
“Położna z Auschwitz” Magda Knedler
“Stażystka” Alicja Sinicka

 

 

 

Kategorie: Bestsellery