PocketBook Touch HD 3 z nowym oprogramowaniem: nowy design i usprawnione funkcjonalności

Przegląd

Już od dziś dostępna jest nowa wersja oprogramowania z indeksem 6.0 dla czytników PocketBook Touch HD 3. Wprowadza ona pakiet największych na przestrzeni kilku lat zmian w wyglądzie, układzie menu i aplikacjach.

W oprogramowaniu dla urządzeń PocketBook właśnie następuje duża zmiana. Oto została udostępniona długo oczekiwana aktualizacja oprogramowania dla modelu Touch HD 3. Pakiet oznaczony symbolem 6.0.879 wprowadza wiele modyfikacji i usprawnień, w tym:

Nowy wygląd interfejsu dla wszystkich aplikacji, powiadomień oraz paneli zarządzania. Zmieniony został także sposób prezentacji „informacji o książce”, a w aplikacji Audiobooki będzie teraz można łatwiej odsłuchiwać i sortować pliki.

Kolejne z obsługiwanych formatów plików czyli CBR, CBZ i EPUB3. Oznacza to, że urządzenie, jak żadne inne na rynku, wspiera w tym momencie 20 różnych rodzajów plików tekstowych.

Zmieniony układ głównego menu, w którym będzie można dodawać ikony ulubionych aplikacji dostępnych na czytniku.

Duży pakiet usprawnień aplikacji Legimi, w której, poza nowym logiem, pojawiają się:

  • Nowy interfejs
  • Zmodyfikowany wygląd sekcji statystyk
  • Zarządzanie książkami (usuwanie ich z konta, sortowanie w porządku rosnącym lub malejącym po dacie dodania na półkę, dacie otwarcia, pobrania na urządzenie, po tytule lub autorze)
  • Wyszukiwanie książek po tytule lub autorze
  • Filtrowanie listy książek według kategorii: „Wszystkie”, „Tylko pobrane”, „Tylko niepobrane”
  • Wyświetlanie ilości stron pozostałych do końca rozdziału.

 

  • Dla osób preferujących usługę Cloud wprowadzono opcję logowania się do konta poprzez skanowanie smartfonem kodu QR.

 

  • Szybsze wybudzanie z trybu uśpienia, wyższa responsywność panelu dotykowego.

 

Większość z usprawnień zawartych w oprogramowaniu 6.0 będzie stopniowo wprowadzana także na pozostałe modele czytników PocketBook, w tym na Touch Lux 4, InkPad 3 oraz InkPad 3 Pro. Oprogramowanie można pobrać za pomocą łączności Wi-Fi.

 

 

Kategorie: nowe technologie
Tagi: pocketbook