Piraci. Przygoda, abordaż i wyspy skarbów

Przegląd

Niezwykła opowieść o awanturniczym życiu i przygodach piratów! Książka ta wprowadza nas w pełen przygód świat piratów, a piękne ilustracje pobudzają wyobraźnię i sprawiają, że czujemy się tak, jakbyśmy sami byli częścią załogi pirackiego okrętu.

Czy wiesz, w jaki sposób piraci atakowali statki? Jakie zwyczaje panowały na okręcie pirackim i jak piraci traktowali pojmanych więźniów? Czy znasz najsławniejszych piratów i czy wiesz czym różnił się korsarz od pirata? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na stronach tej wciągającej i pobudzającej fantazję opowieści. Awanturnicze życie piratów, ich nieustraszony charakter oraz legendarne ukryte skarby do dziś fascynują i budzą ciekawość, którą bez wątpienia pomoże zaspokoić ta pełna pasji książka.

Odbiorcy:– dzieci w wieku szkolnym i rodzice.

Książka ta, to nie tylko ciekawa opowieść o awanturniczym życiu i przygodach piratów, ale również bogate źródło wiedzy na temat rodzajów okrętów, żagli, węzłów żeglarskich, broni czy nawigacji.– wszelkie opisy, np. rodzajów okrętów czy węzłów, wzbogacone są dokładnymi ilustracjami.– w książce znajdziemy galerię najsłynniejszych piratów – opisom postaci towarzyszą piękne, realistyczne portrety.– znajdziemy w niej wiele interesujących faktów. Przepięknie wydana książka w twardej okładce, posiadającej lakierowane napisy i niektóre elementy. Natomiast wewnątrz książki znajdują się piękne ilustracje oraz opisy, którymi będzie zachwycony każdy fan piratów i nie tylko! Idealna na prezent. Polecamy! (Bimbi.pl)

Przeczytaj recenzję: www.granice.pl http://ktoczytaksiazki-zyjepodwojnie.blogspot.com

 

www.jednosc.com.pl

Tagi: Jedność