Bestsellery stycznia 2020 w TaniaKsiazka.pl

Przegląd

Początek roku w księgarni TaniaKsiazka.pl należał do Andrzeja Sapkowskiego oraz Blanki Lipińskiej. Dużą popularnością nadal cieszą się powieści, których tematyka oscyluje wokół Auschwitz.

Wiedźmiński początek roku

Po światowym sukcesie serialu “The Wither” Netflixa fani tłumnie skierowali kroki do księgarń po książkowy oryginał. Wzrost zainteresowania serią widać też w polskich księgarniach. Wśród dziecięciu najpopularniejszych książek stycznia w TaniaKsiazka.pl aż trzy wchodzą w skład wiedźmińskiej sagi: “Ostatnie życzenie” (tom 1.), “Krew elfów” (tom 3.) i “Czas pogardy” (tom 4.).

“365 dni” i ciągle mało!

Książki Blanki Lipińskiej od dawna znajdują się w czołówkach list bestsellerów. W styczniu nie mogło być inaczej, przecież wielkimi krokami zbliża się premiera ekranizacji. W bestsellerach stycznia 2020 TaniaKsiazka.pl znalazły się wszystkie trzy części serii erotycznej o Laurze i Massimo: “365 dni”, “Ten dzień” oraz “Kolejne 365 dni”.

Wojenne powieści historyczne nadal popularne

Czytelnicy nadal chętnie wybierają powieści, w których losy bohaterów są związane z historią wojny, okupacji i przede wszystkim obozów zagłady. Nadal dużym zainteresowaniem cieszy się “Kołysanka z Auschwitz” Mario Escobara. W zestawieniu bestsellerów pojawiły się też nowości: “Położna z Auschwitz” Magdy Knedler oraz “Podróż Cilki” (kontynuacja bestsellera “Tatuażysta z Auschwitz” Heather Morris).

Nowa książka Alicji Sinickiej

“Stażystka” to nowy thriller psychologiczny Alicji Sinickiej. Książki tej autorki cały czas zyskują popularność. Grono miłośników z pewnością ucieszy fakt, że pisarka planuje więcej thrillerów, których akcja ma mieć miejsce w Oławie. Powieść także trafiła do zestawienia bestsellerów stycznia.

Bestsellery stycznia 2020 w TaniaKsiazka.pl – lista

“365 dni”, Blanka Lipińska
“Ten dzień”, Blanka Lipińska
“Kolejne 365 dni”, Blanka Lipińska
“Wiedźmin. Tom 1. Ostatnie życzenie”, Andrzej Sapkowski
“Położna z Auschwitz”, Magda Knedler
“Wiedźmin. Tom 3. Krew elfów”, Andrzej Sapkowski
“Wiedźmin. Tom 4. Czas pogardy”, Andrzej Sapkowski
“Podróż Cilki”, Heather Morris
“Stażystka”, Alicja Sinicka
“Kołysanka z Auschwitz”, Mario Escobar

 

Kategorie: Bestsellery