EMPiK otworzył siedem nowych salonów

Przegląd

W ostatnich dwóch miesiącach ubiegłego roku Empik zwiększył liczbę swoich lokalizacji o cztery kolejne placówki prowadzone w formacie standardowym (minimum 200 mkw.) i trzy w mniejszym (ok. 120-150 mkw.). Nowe salony zostały otwarte w Bolesławcu, Grudziądzu, Krotoszynie, Łodzi, Przasnyszu, Śremie i Warszawie.

W nowo otwartym Parku Handlowym przy ul. Ludwika Zamenhofa 20 w Śremie, powstała pierwsza placówka Empiku w tym mieście. Obejmuje powierzchnię 225 mkw. na parterze retail parku.

Marka zasiliła grono najemców nowo otwartego parku handlowego Stary Dworzec przy ul. Hutniczej 7A w Bolesławcu, gdzie prowadzi sklep o powierzchni 186 mkw. na parterze galerii.

Nowy salon o powierzchni 250 mkw.został otwarty w  Krotoszynie w nowej, niedawno rozbudowanej części Galerii Krotoszyńskiej przy ul. Słodowej 13.

O piątą lokalizację Empik powiększył także sieć sprzedaży w Łodzi. Salon o powierzchni 215 mkw. znajduje się w Parku Handlowym Łódź Traktorowa przy ul. Traktorowej 50/58.

Premierowy Empik o powierzchni niemal 147 mkw w Przasnyszu znajduje się w Galerii Stokrotka przy ul. Orlika 18.

Do dyspozycji mieszkańców warszawskiej Woli dołączył nowy salon o powierzchni 156 mkw. przy ul. Jana Kazimierza 46/54. Jest on otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 9-20:30 oraz w niedziele handlowe w godz. 10-18:30.

 

 

źródło empik

Kategorie: Rynek Polski
Tagi: EMPiK