BookLajk zaprasza do udziału

Przegląd

Nadszedł Nowy Rok, a wraz z nim – nowe wyzwania. Jednym z nich z pewnością będzie BookLajk – Targi Książek i Zabawek Edukacyjnych dla Dzieci. Po sześciu latach nieobecności Targi Książki dla Dzieci wracają na mapę imprez targowych. Chciałabym zaprosić Państwa do udziału w tym Wydarzeniu, które odbędzie się już w maju tego roku w Krakowie.

BookLajk to nie tylko targi – to Wydarzenie wyjątkowe pod wieloma względami.  Dla Zwiedzających będzie możliwością spędzenia czasu w rodzinnym gronie i przeżycia niezapomnianych chwil dzięki atrakcjom programu towarzyszącego. Dla Państwa – Wystawców – będzie to zatem idealna okazja do przedstawienia swojej oferty dzieciom oraz ich rodzicom i opiekunom.

Najmłodsi będą mogli zaangażować się w ogrom atrakcji, które są dostępne poza mediami. Dzięki temu nauczą się doświadczać świata z ciekawością i poprzez zabawę. Rodzice będą mieli sposobność do poszerzenia swojej wiedzy na temat rozwoju dziecka podczas spotkań z ekspertami.

Jako Organizatorzy pragniemy stworzyć przestrzeń, która będzie doskonałą areną do rozwoju dziecięcej wyobraźni oraz zdolności. Będzie to możliwe dzięki Państwa udziałowi – Wydawców literatury przeznaczonej dla dzieci i młodzieży oraz Producentów gier i zabawek edukacyjnych.

Równolegle z targami BookLajk odbędzie się ThinkAnimal – Targi Akcesoriów i Żywności dla Zwierząt. W związku z naszą misją rozbudzania w młodym pokoleniu chęci do nauki, a także zdolności empatycznych, chcielibyśmy wykorzystać sposobność i poprzez łączoną część programu towarzyszącego obu Wydarzeń uwrażliwić dzieci na los innych istot. Zwiedzający będą mogli dowiedzieć się jak powinniśmy traktować zwierzęta i w jaki sposób należy o nie dbać. Dlatego też na teren całych targów (obu imprez) będzie możliwość przyjścia z pupilem.

W związku z powyższym chciałabym serdecznie zaprosić Państwa do udziału w tym szczególnym Wydarzeniu, które – mam nadzieję –  na stałe zagości w kalendarzu imprez dla dzieci: pełne spotkań, warsztatów, konkursów i atrakcji tworzonych razem z Państwem.

Targi odbędą się w dniach 30-31 maja 2020 roku, w EXPO Kraków, przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie. Pełną ofertę wystawienniczą znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:

https://www.booklajk.pl/pl/dla-wystawcow/oferta-udzialu.html .

 

Kategorie: Targi krajowe
Tagi: Booklike