Booklajk – Targi Książek i Zabawek Edukacyjnych dla Dzieci

Przegląd

Targi w Krakowie zapraszają do udziału w nowym wydarzeniu na mapie Krakowa: Booklajk – Targi Książek i Zabawek Edukacyjnych dla Dzieci.

Po 6 latach, impreza  wraca w nieco zmienionej odsłonie. Targi odbędą się w dniach 30-31 maja 2020 roku, w hali Dunaj w EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9.

Wydarzenie będzie miało charakter kulturalno-edukacyjny. Swoją ofertę zaprezentują wydawnictwa z całej Polski oraz producenci zabawek i gier. Już na kilka miesięcy przed premierową edycją wydarzenie budzi duże zainteresowanie.

Cała oferta wystawiennicza znajduje się w zakładce „dla wystawców” zob. https://www.booklajk.pl/pl/dla-wystawcow/oferta-udzialu.html).

Organizatorzy przygotowali specjalne rabaty – nawet do 20% zob. TUTAJ

 

Równolegle z tą imprezą będzie odbywał się ThinkAnimal – Targi Akcesoriów i Żywności dla Zwierząt (w hali Wisła). Będzie to impreza dedykowana posiadaczom zwierząt, na której będzie można zaopatrzyć się w różnego rodzaju przedmioty i jedzenie dla zwierząt, zatem zwierzęta będą wpuszczane na teren EXPO Kraków w oba dni targowe. Wszelkie informacje na temat tej imprezy znajdą Państwo pod tym linkiem: https://www.thinkanimal.pl/pl/

Zgłoszenia udziału w Book Like przyjmowane są do 30 marca 2020 roku.

Kategorie: Targi krajowe
Tagi: Booklike