Zdjęcia na piątkę za piątkę – Black Weekend na Chroma Stock

Przegląd

Serwis Chroma Stock na najbliższy Black Friday i cały weekend przygotował promocje na zakup fotografii. Pojedyncze zdjęcie stockowe będzie można kupić za 5 zł.

Każdy projektant, grafik czy designer potrzebuje do swoich projektów zdjęć i grafik, które uatrakcyjnią przygotowywane materiały. Pomagają w tym serwisy ze zdjęciami royalty-free, które za niewielką kwotę oferują wsparcie w tym zakresie.
Chroma Stock udostępnia ze swoich zasobów miliony zdjęć dostępnych w rozdzielczości do dużych druków. Dostarcza także grafiki wektorowe i fonty. Wszystkie zasoby zostały skategoryzowane tak, by ich wyszukiwanie było jak najprostsze.
Serwis w tym tygodniu zaprasza na Black Weekend: od piątku 29.11 do niedzieli 1.12 na stronie https://stock.chroma.pl/ będzie można pobrać zdjęcia w promocyjnej cenie 5 zł. Nie będzie potrzebny żaden kod promocyjny.

 

Chroma Stock to serwis sprzedający zdjęcia stockowe royalty-free i grafiki wektorowe, należący do drukarni internetowej Chroma.pl. Intuicyjny interfejs z szybką wyszukiwarką umożliwiają błyskawiczne odnalezienie zdjęć lub grafik, które wzbogacą każdy projekt graficzny.

Dodatkowe informacje:
CHROMA to pierwsza w Polsce drukarnia online i lider rynku w tym segmencie. Łączymy najlepsze kompetencje drukarni z wygodą Internetu. Zrewolucjonizowaliśmy sposób składania zamówień. Przygotowaliśmy tysiące konfiguracji i możliwych parametrów wydruku dostępnych przez Internet. Oddaliśmy do dyspozycji Klientów szczegółowe instruktaże przygotowania plików, CHROMA Upload 3D oraz wygodne metody płatności. Przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu można zlecać produkcję materiałów – każdorazowo nasz system obliczy i jasno przedstawi spodziewany czas dostarczenia darmowej przesyłki kurierskiej.
Jako lider krajowego rynku i jedna z czołowych firm poligraficznych w Europie nie przestajemy się rozwijać. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia i technologie – uzyskujemy najlepsze parametry wydruku, a stosowane przez nas farby i papiery są najwyższej jakości.
Pamiętamy o środowisku naturalnym – uzyskaliśmy pozytywną certyfikację FSC oraz PEFC, a 93% produktów opuszczających naszą drukarnię to produkty ekologiczne.

 

Kategorie: Poligrafia, Wydarzenia
Tagi: Chroma Stock