Gra edukacyjna Zegar

Przegląd

Wciągająca gra do nauki odczytywania godzin!

Gra edukacyjna Zegar to aż 12 świetnych pomysłów na doskonałą zabawę dla przedszkolaków i uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej, podczas której dzieci nauczą się odczytywać godziny! Dzięki 12 wariantom rozgrywki o zróżnicowanym stopniu trudności gra nigdy się nie znudzi, a uczestnicy będą mogli grać tak, jak lubią – na szybkość albo dokładność, rywalizować albo grać jako jeden zespół.

W zależności od wariantu gra trenuje myślenie logiczne, spostrzegawczość, refleks, koncentrację, pamięć, a nawet umiejętność współdziałania. Podczas rozrywki dzieci nie tylko opanują posługiwanie się zegarkiem, lecz także nauczą się planowania i podejmowania decyzji.
Bajecznie kolorowe ilustracje Marcina Minora i Katarzyny Urbaniak przyciągną uwagę dzieci, a trwałe elementy przetrwają z pewnością wiele fascynujących rozgrywek.

Okiem Eksperta
Gra wprowadza pojęcia czasu i zegara, pór dnia, wskazówek i minut. Pozwala trenować odczytywanie godzin z zegara analogowego, cyfrowego oraz określać, co jest wcześniej, a co później. Przyda się zarówno przedszkolakom, które rozpoczynają przygodę z określaniem czasu, jak i trenującym tę umiejętność uczniom pierwszych klas.
Ania Oka, Zabawkator.pl

Co Franek robi o 12:00 i o której Julka wraca do domu? Czy uczeń przerośnie (zegar)mistrza? A jak wygląda twój plan dnia?
Gra Zegar zawiera: (dwustronny zegar ze wskazówkami + 4 dwustronne plansze + 36 żetonów + instrukcja)

Patroni:

Gra edukacyjna Zegar

ISBN: 590-76-0864-696-6
Wiek: 5-9 lat
Liczba graczy: 1–4
Czas rozgrywki: 10–20 min
www.KapitanNauka.pl

Kategorie: Edukacja