Bianca Iovisioni, „First last night” – Tom 3

Przegląd

Bianca Iovisioni
First last night – Tom 3

Seria: First

Data wydania: 13 Listopada 2019

Tłumaczenie: Emilia Skowrońska

Tytuł oryginału: First last night

ISBN: 978-83-7686-840-0

Oprawa: miękka

Liczba stron: 400

Wymiary: 145×215 mm
Cena: 37,90 zł zł

Dla wielbicieli książek Mony Kasten i Laury Kneidl
Romantyczna i pikantna!
Trzeci tom z cyklu First Last

Tate to młoda, arogancka kujonka, która udaje, że interesuje ją tylko nauka. Trevor traktuje ją jak młodszą siostrę i próbuje się nią opiekować. Pewnego wieczoru Tate i Trevor lądują w łóżku w akademiku i nie potrafią już zaznać spokoju. Oboje wiedzą, że intymny moment pod wpływem chwili był błędem, a jednak wciąż bardzo ich do siebie ciągnie. Za wszelką cenę unikają ze sobą spotkań.

Tate próbuje dowiedzieć się więcej na temat tajemniczej śmierci swojego brata i zbiera na ten temat wszystkie możliwe informacje. Trevor również ma mroczny sekret z przeszłości.

Okazuje się, że wszystkie tropy prowadzą Tate do pewnej obskurnej siłowni, w której piwnicy odbywają się nielegalne walki. Co wspólnego miał z nimi jej brat, Jamie? I co wspólnego ma z nimi Trevor, który za wszelką cenę próbuje powstrzymać ją od chodzenia w to miejsce?

Czy mroczna tajemnica zaważy na relacjach Tate i Trevora?

Łobuzerska, dowcipna i seksowna – opowieść do kochania! – serię poleca Mona Kasten, autorka serii Again i Save

Ta książka jest urocza! „First Last Look wywołało na mojej twarzy jeden wielki uśmiech. – serię poleca Mona Kasten, autorka serii Again i Save majkabloguje.blogspot.com

 

Kategorie: Literatura