Księgarnia stacjonarna w internecie

Księgarnia stacjonarna w internecie

Przegląd

11 października podczas targów Inna Strona Księgarni w Ossie odbędzie się drugie szkolenie z cyklu Szkolimy-Księgarzy.pl – Księgarnia 2.0. W trakcie spotkania organizowanego przez OSDW Azymut księgarze dowiedzą się m.in., jak założyć tani, nowoczesny i funkcjonalny sklep internetowy obsługujący niezależną księgarnię stacjonarną.

Harmonogram i tematyka szkoleń podczas targów Inna Strona Księgarni (11 października 2019, Hotel Ossa Congress & Spa, Ossa 1):

11.30 – 12.10 Konrad Grochowski (Good Books): Księgarnia 2.0 Jak stworzyć stronę internetową księgarni? Jak ją promować? W jaki sposób komunikować się z czytelnikami w sieci i w mediach społecznościowych?

12.10 – 12.40 Mariusz Polowczuk z CEO Selly: Hosting 2.0 Czy Twój klient może zamówić książkę przez internet i odebrać ją w księgarni? Wdrażanie i pozycjonowanie sklepu internetowego niezależnej księgarni stacjonarnej

12.40 -13.00 Maciej Wojciechowski (imoje), Jacek Zalewski (Twisto): Magia w płatnościach online – jak zwiększyć przychód księgarni w internecie?

Po szkoleniu zapraszamy uczestników szkolenia na bezpłatny poczęstunek oraz do stolika eksperckiego na konsultacje indywidualne z prelegentami.

Wstęp wolny – liczba miejsc podczas szkolenia ograniczona. Rejestracja dla uczestników pod adresem: kontakt@szkolimy-ksiegarzy.pl (w rejestracji prosimy o podanie nazwy księgarni i liczby uczestników).

Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu Księgarnia 2.0. Cykl szkoleń podnoszących kompetencje cyfrowe polskiej branży księgarskiej dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

W maju tego roku OSDW Azymut zainaugurował ogólnopolski program szkoleniowy dla księgarzy – Szkolimy-Księgarzy.pl.

W ramach projektu dystrybutor organizuje bezpłatne szkolenia z animacji kultury, promocji czytelnictwa, nowych technologii i mediów cyfrowych wykorzystywanych w pracy księgarni. Materiały instruktażowe i poradniki są udostępniane na stronie www.szkolimy-ksiegarzy.pl.

Kategorie: Szkolenia