Inverso.pl – nowa księgarnia internetowa

Inverso.pl – nowa księgarnia internetowa

Przegląd

Księgarnia internetowa Inverso.pl to nowy projekt e-commerce na polskim rynku, w którym połączyły siły dwa wydawnictwa: Prószyński Media i Czarna Owca. Wspólny wysiłek zaowocował nowoczesną witryną internetową, która oferuje książki, e-booki, audiobooki, gry, puzzle oraz artykuły szkolne i papiernicze. Nad projektem czuwa Robert Rybski, prezes spółki Vice Versa, operatora Inverso.pl,  od lat związany z branżą e-commerce.

Szczególnym wyróżnikiem Inverso.pl jest kategoria „Wielkie Litery”, czyli książki o powiększonej czcionce, bardzo popularne wśród czytelników, którzy chcą dać odpocząć oczom.

Księgarnia Inverso.pl posiada w asortymencie wszystkie pozycje wydawnicze dostępne na rynku polskim.
Inverso.pl charakteryzuje się nowoczesną grafiką oraz bardzo przyjazną dla użytkownika wersją mobilną. Dla wygody kupujących księgarnia oferuje szybkie płatności internetowe PayU i PayPal, jak również płatności pobraniowe oraz przelewy tradycyjne. Dostawy przesyłek realizowane są za pomocą Poczty Polskiej, firm kurierskich, do Paczkomatów oraz kiosków Ruch.

Siła Inverso.pl tkwi w tradycji i doświadczeniu dwóch dużych wydawnictw, jakie stoją za księgarnią. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla klienta jest bezpieczeństwo transakcji internetowych oraz cena. Naszym zamiarem jest stworzenie klientom miejsca, w którym mogą nie tylko znaleźć interesującą książkę, ale również dać im szansę na kontakt z ulubionymi autorami” – podkreśla Maciej Makowski, prezes wydawnictwa Prószyński Media.

Nowoczesny wydawca wie, jak ważny udział w sprzedaży ma kanał internetowy. Dlatego nie wahaliśmy się wziąć udziału w nowym przedsięwzięciu, które w udany sposób łączy w sobie zarówno elementy komercyjne, jak i kulturalne” – dodaje Marek Korczak, dyrektor wydawnictwa Czarna Owca.

Misją Inverso.pl jest zbliżenie czytelników z autorami oraz promocja polskich pisarzy na rynku. W planach są wirtualne spotkania z autorami, specjalne dni poświęcone wybranemu twórcy oraz szereg działań wspierających czytelnictwo.

 

 

Kategorie: Rynek Polski