Bestsellery sierpnia 2019 w TaniaKsiazka.pl

Przegląd

Wakacje dobiegły końca. Gorący sierpień sprzyjał lekturze książek o miłości. Toteż w zestawieniu najpopularniejszych tytułów nie zabrakło powieści obyczajowych i romansów. Często sięgano też po te książki, które od dawna mają status bestsellerowych.

W sierpniowym zestawieniu bestsellerów księgarni TaniaKsiazka.pl króluje Blanka Lipińska i jej trzy powieści romansowo-erotyczne o miłości w realiach sycylijskiej mafii: “365 dni”, “Ten dzień” i “Kolejne 365 dni”. To nie jedyne książki tego nurtu, po które w zeszłym miesiącu sięgano najchętniej. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także najnowsza, piąta część serii “Bracia Slater” L.A. Casey – pt. “Damien”.

Klienci tej księgarni w zeszłym miesiącu wybierali sprawdzone książki, które od dawna mają status bestsellerów. Tym samym w zestawieniu znalazły się dwie powieści historyczne: “Kołysanka z Auschwitz” Mario Escobara oraz “Tatuażysta z Auschwitz” Heather Morris. Podobnie jak w poprzednich miesiącach chętnie sięgano po thriller “Pacjentka” Alexa Michaelidesa.

Z pewnością na duże zainteresowanie książką “Gdzie jesteś, Bernadette?” Marii Semple miała wpływ to, że w kinach pojawiła się jej ekranizacja. Jednak, co warto zauważyć, Klienci TaniaKsiazka.pl znacznie częściej niż nowe, filmowe wydanie tej powieści, wybierali starsze.

W połowie sierpnia swoją premierę miała powieść “Marzycielka”, która zamyka “Trylogię autorką” Katarzyny Michalak. W związku z popularnością cyklu nie ma nic dziwnego w tym, że najnowszy tom również trafił do zestawienia bestsellerów.

W sierpniu dużym zainteresowaniem Klientów Księgarni TaniaKsiazka.pl cieszył się także poradnik Christel Petitcollin “Jak mniej myśleć”.

Lista bestsellerów sierpnia 2019

“Kolejne 356 dni”, Blanka Lipińska (seria “365 dni”)
“Ten dzień”, Blanka Lipińska (seria “365 dni”)
“365 dni”, Blanka Lipińska (seria “365 dni”)
“Kołysanka z Auschwitz”, Mario Escobar
“Pacjentka”, Alex Michaelides
“Marzycielka”, Katarzyna Michalak (“Trylogia autorska”)
“Jak myśleć mniej”, Christel Petitcollin
“Tatuażysta z Auschwitz”, Heather Morris
“Gdzie jesteś, Bernadette?” Maria Semple
“Damien” L.A. Casey (seria “Bracia Slater”)

Kategorie: Bestsellery