Wirtualny Wydawca Patronem Medialnym 23. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie

  1. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie zbliżają się wielkimi krokami, warto zatem  zapoznać się:  z końcowymi datami,  do których należy wypełnić określone kwestie w panelu wystawcy, a także kilkoma ważnymi informacjami.

 

TERMINARZ:

30.08.2019 r. – zamówienie: wyposażenia dodatkowego, mediów, prąd, uzupełnienie planu stoiska (punkt 11 w edycji zgłoszenia), podwieszania, zgłoszenie wykonawcy zabudowy stoiska, zamówienie Internetu.

Po tym terminie zamówienie wyposażenia dodatkowego będzie 100% droższe i realizowane jedynie w miarę możliwości.

 

09.09.2019 r. – zgłoszenie współwystawcy, zgłoszenie programu towarzyszącego do informatora targowego i innych materiałów drukowanych, uzupełnianie wpisów i logotypów do informatora targowego, zamawianie i wysyłanie reklam do informatora targowego, uzupełnienie napisów na fryzie.

Wpisy, reklamy, program towarzyszący uzupełnione lub wysłane po tym terminie nie zostaną umieszczone w informatorze. Program towarzyszący oraz współwystawcy zgłoszeni po terminie 9.09.2019 zostaną umieszczone wyłącznie na stronie www.

 

30.09.2019 r. – uzupełnienie identyfikatora – od tego roku sami Państwo wypełniają informacje, które mają się znaleźć na identyfikatorach targowych. Miejsce do wpisania danych znajdzie się niebawem na Państwa koncie w panelu wystawcy. Proszę dokładnie sprawdzać wpisywane dane pod względem literówek i poprawności ich wpisania.

Po tym terminie niewypełnione identyfikatory będą miały wyłącznie napis „WYSTAWCA”.

 

04.10.2019 r. – wyposażenie sali seminaryjnej.

 

22.10.2019 r. – zgłoszenie programu towarzyszącego zamieszczonego w internecie, zamknięcie panelu klienta.

 

Dodatkowo istnieje możliwość rezerwacji godzin w Sali seminaryjnej, w Saloniku Literackim i w Dziecięcej Strefie Warsztatowej. Terminów jest coraz mniej dlatego organizatorzy MTKwK zachęcają do kontaktu z Zespołem w celu ustalenia terminu. Wszelkie informacje na temat wyposażenia sal znajdują się pod tym linkiem:

https://ksiazka.krakow.pl/pl/dla-wystawcow/sale-seminaryjne.html

Wydawcy planujący  jakąś premierę podczas krakowskich targów, proszeni są o maila na adres oettingen@targi.krakow.pl z informacja na temat daty premiery, tytułu i autora książki. Część informacji organizatorzy postarają się publikować w notkach prasowych, wywiadach, rozmowach itd .

Ofertą usług reklamowych i promocji MTKwK:

https://ksiazka.krakow.pl/pl/dla-wystawcow/swiadczenia-reklamowe.html

Organizatorzy mają jeszcze do dyspozycji kilka wolnych stoisk – zainteresowani dodatkowym stoiskiem/stoiskiem dla innej marki, proszeni są  o kontakt z Zespołem Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.

 

Kategorie: Targi krajowe