Warszawski Salon Literacki INSPIRACJE

Warszawski Salon Literacki INSPIRACJE

Przegląd

Murator EXPO – organizator wykonawczy Warszawskich Targów Książki, Nadmorskiego Pleneru w Gdyni, Pleneru „Odkryj książkę na nowo” w Szczecinie i Śląskich Targów Książki zaprasza na do udziału w nowym jesiennym wydarzeniu – Warszawskim Salonie Literackim INSPIRACJE!

16 i 17 listopada 2019 r. w Global EXPO, nowej przestrzeni konferencyjno-wystawienniczej stolicy, odbędzie się pierwsza edycja Salonu, który będzie festiwalem literackim z wyjątkowo intensywnym i wielowątkowym programem spotkań z popularnymi i uznanymi autorami oraz towarzyszącą mu częścią targową z bogatą ofertą książek prezentowaną przez wydawnictwa z całej Polski. Na kilku scenach jednocześnie odbywać się będą spotkania z gośćmi festiwalu, reprezentującymi zróżnicowane gatunki literackie.

Wystawców zainteresowanych udziałem zapraszamy do składania zamówień w systemie:

https://wsl19.exposupport.pl/

Wydarzenie odbędzie w specjalnie przystosowanym do potrzeb Salonu centrum konferencyjnym o powierzchni ponad 3 000 m2, znajdującym się na górnej kondygnacji Global EXPO. Goście wjadą na piętro z eleganckiego i przestronnego foyer, korzystając z ruchomych schodów i wind.

Obiekt zlokalizowany jest na warszawskim Żeraniu, przy najruchliwszym węźle komunikacyjnym Warszawy (skrzyżowanie ul. Modlińskiej i Trasy Toruńskiej – most Grota-Roweckiego).

Kategorie: Targi krajowe