Zaprzyjaźnij się z Aniołem Stróżem!

Przegląd

„Mój anioł i ja” to wyjątkowa książka, która pozwoli nam zaprzyjaźnić się z aniołami, a szczególnie z naszym Aniołem Stróżem.

Nie od dziś wiadomo, że każdy z nas ma swojego Anioła Stróża, zresztą o działaniu aniołów w naszym życiu mówiło wielu świętych. To nasz niewidzialny przyjaciel, dany nam przez Boga. Roztacza nad nami dyskretną opiekę, chroniąc  przed pokusami i niebezpieczeństwami, które niesie świat. Wydaje się, że dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek powinniśmy dążyć do prawdziwie dojrzałej relacji z aniołami. Szczególnie z naszym Aniołem Stróżem. „Mój anioł i ja” to pozycja wyjątkowa i warta uwagi. Jej autor, Hubert van Dijk ORC, proponuje w niej naukę siedmiu kroków. Dzięki tej metodzie dowiemy się, kim są aniołowie, jakie jest ich zadanie na ziemi oraz jak się z nimi zaprzyjaźnić. Znajdziemy w niej też piękne modlitwy do naszych anielskich opiekunów. Z pewnością pozwoli to nam nawiązać z nimi głębszą relację.
Atutem pozycji, wydanej przez Edycję Świętego Pawła, jest poręczny format. Książka może nam więc towarzyszyć zawsze wtedy, gdy chcemy wezwać naszego Anioła Stróża, by nas oświecał i prowadził w codziennym życiu. Zachęcamy do lektury.

 

edycja.com.pl

 

 

Kategorie: Religia