Poznaj świat z rodziną myszek

Rodzice są pierwszymi nauczycielami dzieci, którzy pokazują im otaczający świat. Nic dziwnego, że coraz większą popularnością cieszą się książeczki edukacyjne, których dzisiaj na rynku wydawniczym nie brakuje. Dzięki nim przekazywanie wiedzy staje się przyjemnością zarówno dla dzieci, jak i ich opiekunów. W ten trend włącza się również Edycja Świętego Pawła. Nakładem wydawnictwa ukazały się niedawno dwie urocze książeczki z nowej serii Akademia Małych Myszek, zatytułowane: „Gdzie rosną ciasteczka?” i „Skąd przyleciał ser?”.


Nie od dziś wiadomo, że mały człowiek ma w sobie naturalną chęć poznawania świata. Książeczki edukacyjne stanowią w tym względzie szczególnie cenną pomoc. Aktywizują, wspierają rozwój mowy, stymulują rozwój dziecka. Dzięki zaprezentowanym w omawianych książeczkach zabawnym, pięknie ilustrowanym opowieściom, których bohaterami jest rodzina myszek, najmłodsi zdobędą nowe umiejętności i dowiedzą się, jak powstają ciasteczka i ser. A co ważne, tę nową dla siebie wiedzę zdobędą w kreatywny, a przy tym przyjemny, dostosowany do ich percepcji sposób.

Pozycje dedykowane są dzieciom w wieku od 3 do 5 lat. Warto też odnotować, że wydrukowane są na kartonie, a więc odporne na zniszczenie.