Grupa ZNAK rozstaje się z zespołem serwisów CiekawostkiHistoryczne.pl i TwojaHistoria.pl.

Grupa ZNAK rozstaje się z zespołem serwisów CiekawostkiHistoryczne.pl i TwojaHistoria.pl.

Przegląd

Na Facebooku zespół serwisów pożegnał się z czytelnikami:

Każda przygoda kiedyś się kończy. Po dziewięciu latach fascynujących zajęć i opowieści, które wciągały (przynajmniej nas!) bez reszty, cała redakcja rozstaje się z portalem „CiekawostkiHistoryczne.pl”.

W 2010 roku założyliśmy małego, prywatnego bloga poświęconego ciekawym historiom z przeszłości. Dzięki wsparciu naszych przyjaciół i partnerów z branży książkowej (i nie tylko), licznych publicystów, którzy uwierzyli w nasz pomysł, a przede wszystkim Czytelników, śledzących nasze treści, w ciągu niespełna dekady udało nam się stworzyć najpopularniejszą sieć serwisów poświęconych historii w Europie.

W ostatnich miesiącach nasze strony – CiekawostkiHistoryczne.pl oraz TwojąHistorię.pl – śledziło ponad 800 000 użytkowników miesięcznie. Dziękujemy, że tak długo byliście z nami. Wasze komentarze, opinie i wiadomości dopingowały nas do pracy, pozwoliły zdobyć ogromną wiedzę i uwierzyć, że będziemy w stanie sprostać kolejnym wyzwaniom.

W 2014 roku zdecydowaliśmy się przekazać CiekawostkiHistoryczne.pl grupie wydawniczej Znak. Dzięki połączeniu sił z czołowym polskim domem wydawniczym, zyskaliśmy nowe możliwości rozwoju, a także szansę stworzenia drugiej z naszych marek: TwojejHistorii.pl. Zarazem jednak przekazaliśmy pełną odpowiedzialność za projekt nowemu właścicielowi.

Z końcem lipca 2019 roku cała redakcja CiekawostekHistorycznych.pl i TwojejHistorii.pl kończy współpracę z grupą Znak. Magazyny zostaną przejęte przez na pewno znany Wam i ceniony przez miliony miłośników książek portal.

Nowym właścicielom serwisów, a zwłaszcza osobom, które bezpośrednio przejmą odpowiedzialność za treść magazynów, życzymy jak największych sukcesów. Mamy nadzieję, że pod Waszymi skrzydłami CiekawostkiHistoryczne.pl oraz TwojaHistoria.pl staną się jeszcze popularniejsze i jeszcze – nomen omen – ciekawsze. Z całych sił trzymamy za Was kciuki!

Żegnamy się z projektami, ale nie z naszymi wiernymi Czytelnikami. I mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się z Wami w innym, nie mniej interesującym miejscu.

Kamil Janicki
Redaktor naczelny

Rafał Kuzak
Zastępca redaktora naczelnego

Anna Winkler
Sekretarz redakcji

Aleksandra Zaprutko-Janicka
Redaktor

Maria Procner
Redaktor

 

Jak informują wirtualnemedia.pl – nowy serwis, stworzony przez ten sam skład redakcji,  będzie się nazywać WielkaHistoria.pl.

Kategorie: Wydarzenia