„Szczęście w nieszczęściu” – najnowsza powieść Danielle Steel! Premiera już w lipcu w Wydawnictwie Amber!

Przegląd

Najnowsza, ciepła, wzruszająca i mądra książka najbardziej lubianej autorki literatury kobiecej świata z niezapomnianą bohaterką, której los nie szczędzi wzlotów i upadków.

 

www.wydawnictwoamber.pl

To powieść o nieustającym poszukiwaniu miłości, wyzwaniach dla samotnej matki i nie zawsze prostych relacjach z dorosłymi – jakże różnymi córkami (co nie dziwi, skoro mają trzech ojców…).

Paryż – stolica miłości i sztuki. Isabelle McAvoy, młoda stażystka w galerii zakochuje się bez pamięci w bogatym, znacznie starszym arystokracie.

W jego zamku w Normandii przeżywa cudowny sen na jawie. Aż dowiaduje się, że jest w ciąży…
Isabelle wraca do Nowego Jorku, gdzie ma nadzieję znaleźć spokojną stabilizację u boku kolejnego mężczyzny. Druga pomyłka… i pojawia się druga córka…

Gdy za trzecim razem matce dwójki dzieci wydaje się, że los jej wszystko wynagrodził, życie przynosi szokującą zmianę…

Mijają lata. Isabelle robi karierę jako ekspertka sztuki. Córki wyrastają na trzy różne kobiety, ale ich więź z matką jest zupełnie wyjątkowa. Tylko czy przetrzyma kolejny cios losu, gdy rodzinie zagrozi sekret z przeszłości?
Czy matka znajdzie wsparcie w córkach i wreszcie szczęście zwycięży?

Danielle Steel to mistrzyni literatury obyczajowej osiągnęła oszałamiający sukces wśród czytelniczek w każdym wieku, dzięki temu że każda kobieta może odnaleźć w jej bohaterkach siebie, własne problemy i zmagania, ale zawsze nadzieję, wytchnienie, marzenie i refleksję. I wiarę, że dobro zwycięża. Jej pasją jest pisanie, radością – dzieci, a hobby – zwierzęta. Jej 170 książek wydano w 69 krajach w rekordowym nakładzie 800 milionów egzemplarzy. Ponad 20 z nich sfilmowano.

Polecamy również poprzednie bestsellery Danielle Steel:

W ślady ojca

www.wydawnictwoamber.pl

Nagroda

www.wydawnictwoamber.pl

Obsada

www.wydawnictwoamber.pl

 

Kategorie: Literatura
Tagi: Amber