Niosąc płomień. Podróże astronauty. Premiera: lipiec 2019

Przegląd


Czy w czasach, gdy Elon Musk prognozuje ceny prywatnych lotów na Marsa, a Richard Branson odlicza czas do pierwszego komercyjnego startu kosmicznego wycieczkowca, ktokolwiek pamięta jeszcze, że człowiek postawił stopę na Księżycu ledwie pół wieku temu? Młodzi użytkownicy Facebooka, Twittera i Snapchata śledzą poczynania SpaceX i Virgin Galactic, niewiele wiedząc o początkach lotów kosmicznych. Pora to zmienić!

Mike Collins, legendarny uczestnik misji Gemini 10 i Apollo 11, słynnej z pierwszego lądowania na Księżycu, przybliża historię jednego z największych osiągnięć ludzkości i jednej z najwspanialszych dziejowych przygód. I robi to w sposób, że czytelnik nie odłoży książki, dopóki nie skończy jej czytać.

Jeśli masz na koncie dziesiątki obejrzanych filmów czy seriali sci-fi i po prostu chciałbyś dla odmiany poznać prawdę o tym, jak wygląda szkolenie na astronautę, lot w kosmos i życie ludzi, którzy z dnia na dzień zostali bohaterami – posłuchaj szczerej, bezkompromisowej opowieści Mike’a Collinsa. Już nigdy gwiazdy na wieczornym niebie nie będą wyglądać tak samo jak wcześniej.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ JUŻ TERAZ!

 

Wydawnictwo Astra.pl

 

Kategorie: Literatura