Gmina Nowa Ruda zaprasza na 5. edycję Festiwalu Góry Literatury

Gmina Nowa Ruda zaprasza na 5. edycję Festiwalu Góry Literatury

Przegląd

Festiwal odbędzie się w dniach 13-20 lipca 2019 r. w mieście i gminie Nowa Ruda, Wałbrzychu i Ścinawce Górnej. W programie przewidziane są liczne spotkania autorskie i  warsztaty, które odbędą się zarówno w plenerze, jak i m.in. w Zamku Książ, czy Zamku Sarny.

Dodatkowo organizatorzy planują cykl warsztatów i spotkań dla dzieci – tak, aby wzbogacić i ułatwić udział w Festiwalu całym rodzinom,  czytania plenerowe o północy, pokazy filmów i spacery z historią w tle.

Kuratorką Festiwalu Góry Literatury jest Olga Tokarczuk, która po raz piąty zaprasza literatów, dziennikarzy, filmowców i tłumaczy do pięknych Wzgórz Włodzickich, w których mieszka.

Program Festiwalu, uzupełniany na bieżąco, dostępny jest na stronie www.facebook.com

Na stronie FB Organizatorzy Festiwalu zamieścili apel o wsparcie ich działań:

??? U W A G A ???
Zachęceni przez MiedziankaFest ? postanowiliśmy wyrównać rachunki, spowodowane odmową otrzymania większego dofinansowania z budżetu państwa. Radzimy sobie jak możemy, ale z Waszym wsparciem – zdziałamy cuda
➡️➡️➡️ Zbieramy fundusze na wydatki związane z logistyką i całym zapleczem technicznym Festiwalu, który przez ostatnie cztery edycje wykonywaliśmy sami, jak tylko mogliśmy najlepiej. A chcemy przygotować się dla Was jeszcze lepiej ?
W zamian na wsparcie przygotowaliśmy ciekawe upominki …❗️❗️❗️ … koniecznie sprawdźcie co wyjątkowego może Was spotkać❗️❗️❗️
⬇️⬇️⬇️ POMOŻECIE? ⬇️⬇️⬇️

 

Kategorie: Wydarzenia